Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy szeretnék szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy szeretnék szeretni egy lányt, de valamiért nem jön össze semmi sem. Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
lúzer vagy
2012. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
szeress engem :D
2012. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Úgy szeretnék megölelni egy lányt, vagy egész nap puszilgatni, de mindenki azt hiszi valami, hogy csak a szex a lényeg, nem értem miért csak azoknak van nője, akik kihasználják megalázzák megcsalják a párjukat, aki meg hűséges és igazán tudna szeretni senkinek sem kell.
2012. febr. 13. 23:15
 4/29 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az első hozzászóló írta: lúzer vagy. Megoldás (mert van): Ne légy az. Könnyű mondani? Próbáltad? Tanultál a hibáidból, vagy csak levontad, hogy „Áh, ez nem megy

:(((((((((”?

2012. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
bocicsoki én szeretlek
2012. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

ma 23:15


de épp ez az, hogy sok lányt tudnék szeretni, már eddig is sok lányba lettem szerelmes, amúgy is érzelmes típus vagyok fiú létemre, de sajnos ők viszont nem voltak belém szerelmesek vagy épp nem mertem lépni így csak háttérben csodáltam a bájos lényét a lánynak :/

2012. febr. 13. 23:16
 7/29 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan, de tudod mit. Kapsz egy virtuális puszit tőlem, hogy jobb kedved legyen. :)
2012. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
23:16 énis téged :D
2012. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
mikor alszol velem?
2012. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Olyan voltam, mint te. Azt mondta a barátnőm: „Te nem engem szeretsz. Te a szerelembe vagy szerelmes”. És ezért is éreztem úgy, hogy mindkettőnknek jobb, ha különválunk. Nem megsértődtem. Igaza volt.
2012. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!