Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz erről a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a párkapcsolatról? (Ha lehet, ne csak néhány szóban, véleményekre vagyok kíváncsi. Ha pedig nem érdekel, akkor NE ÍRD MEG azt, ok? )

Figyelt kérdés

Onyutha Judit házasságáról van szó. Már az elején szeretném leszögezni, hogy nem a pletyka miatt foglalkozok a dologgal. Csupán kíváncsi vagyok, hogy ki mit gondol magáról az esetről. Ezért sem szeretném, ha bárki azzal jönne nekem, hogy mi közöm van más emberek életéhez. Értem?

[link]

[link]


2012. febr. 13. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az hogy nincs közöd, mivel "ismert személy" így benne van a pakliban hogy nyomonkövetik az emberek az életét. Egyébként nem nagyon tudom miről van szó, mivel én nem követem, és nem azért mert nem érdekel, csak van jobb dolgom.
2012. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon kösz!

ott van 2 rövid cikk, csak véleményekre vagyok kíváncsi. tök jó, hogy te ennél 'jobb' vagy. kár hogy a szövegértés nem az erősséged..

2012. febr. 13. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mit gondoljak? Minden 2.-3. házasságnak ez a vége, szóval nagyon meglepődni nem tudok rajta. Persze, sajnálom, hogy megint vége lett egy hosszú kapcsolatnak, ráadásul ott a két gyerek, de hát majd rendezik az életüket.


Mondjuk azt se tudni, mi igaz az egészből...

2012. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!