Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a párkapcsolatok témába kell írnom ezt a kérdést, bár itt még szó sincs párkapcsolatról. (? )

Figyelt kérdés

Csak az érdekelne , ha meglátok 1 helyes lányt egy buszon, vagy az utcán , hogy szólítsam le , vagy hogyan kezdeményezhetnék?

És ha nem egyedül van?


2012. jan. 8. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szia megtetszettél nekem és arra gondoltam, hogy megkérdezem tőled azt, hogy eljössz velem shopingolni?
2012. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az isten nem csak evésre teremtette ám a szádat.
2012. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nem akarlak zavarni de megtetszettél nekem és arra gondoltam hogy most azonnal el jössz velem valahova értetted?!
2012. jan. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De miért pont buszon vagy utcán akarsz ismerkedni?Nem szoktál menni bulizni?Emigy meg ha egy aranyos lányt meglátsz szerintem mosolyogj szépen rá, esetleg menj oda kérdez töle valamit vagy kérd meg, hogy segitsen ha tud valamiben csak egy ötlet volt:)
2012. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!