Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Tanácsokat szeretnék kapni, hogy nektek mi a véleményetek.

Figyelt kérdés
A párommal 8-9 hónapja vagyunk együtt. Neki van egy hobbyja, a fényképezés; lányokat szeretne fényképezni.Keres is lányokat rendületlenül... Persze én erről tudok, mindent el is mond. Mégis idegesít, úgy érzem, hogy a maradék önbizalmam is elmegy attól, hogy ő nálam helyesebb lányokat fényképez. Szerinte nekem helyrekéne tenni az önbizalmamat, mert ha nem teszem akkor szakítani fogunk. Viszont ő nem szereti az én hobbyjaimat, hülyeségnek tartja őket. Már volt hogy szakítottunk, akkor hülye kifogásokkal jött elő (messze lakom, kb. 40km van közöttünk; nem kedveli a szüleimet mert veszekednek stb..). Egyik percben azt mondta hogy már nem szeret, másik nap meg hogy igen. Teljesen összezavar, és utálom hogy nekem kell hozzá alkalmazkodni, hogy nekem kell elfogadni a hobbyját, ő pedig nem szereti hogy én szeretem a focit, vagy érdekel az ezotéria. Ti mit tennétek a helyemben? Voltunk már több kiállításon (pl. erotika) és ott is nagyon rosszul esett hogy más lányokat fényképez csillogó szemekkel. Elkellene döntenem hogy mit akarok tőle, de a napok múlásával egyre jobban azt érzem mivel megtépázta az önbizalmamat, hogy már nem szeretem, és nem akarok vele lenni. Segítsek! Amúgy 22 éves lány vagyok, és ő is 22 éves. Köszike! Szerintem nagyon különbözőek vagyunk, tűz és víz. Vele nagyon jó minden, főleg a szex, de emiatt nagyon gáz lenne vele maradni szerintem...
2009. jún. 3. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csajokat fényképez akkor előbb utóbb egyik-másik ágyában is ki fog kötni.Nem fogja visszautasítani hisz nem úgy viselkedik veled sem mint egy szerelmes pasi.Jobb lesz neked ha kiteszed a szűrét.Ő nem tisztel téged és ne várd meg,hogy becsapjon és fájdalmat okozzon.Ennél 100X jobbat találsz hidd el!
2009. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele.Nem illetek össze,s egy kapcsolat nem arról szól,hogy egymás javára változtassuk meg a másikat.Nálatok olyan,hogy kompromisszum,nincs??A hobbiját nem valószínű,hogy feladná érted,viszont az k*csögség,hogy ha te úgy ahogy elfogadod az övét,ő nem képes elfogadni a tieidet.De ha képesek vagytok leülni és nyugodtan átbeszélni az egészet,talán még van esély a BOLDOG együttélésre.
2009. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!