Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérek! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérek! Hogyan szakítsak vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan egy éve együtt vagyok!Mondhatni tökéletes a kapcsolatunk,semmi vita,veszekedés! Mégis az utóbbi időben egyre jobban nem hiányzik! Szeretem nagyon nem erről van szó,csak ez már nem szerelem és nem tudom érdemes-e így folytatni! Az a baj hogy tudom ha szakítok vele abba "belehalna",Ő nagyon szerelmes még mindíg és szokta mondani ha elhagyom akkor nagyon megzuhan majd! Mit tegyek? Hogy szakítsak vele hogy ne bántsam meg?
2009. dec. 15. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanez a problémám.. érdeklődve várom a válaszokat..

bocsi az offért

2009. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csaj szeret, te meg szakítani akarsz vele, úgy, hogy ne fájjon neki. Ez a két dolog összeegyeztethetetlen. Mindenképpen fájni fog neki. Ennyi. Döntsd el mi a fontosabb. A csaj, vagy a szakítás.
2009. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
eggyetértek 09:02-vel....de én szakitanék,hisezn már nem szereted ...Ha nem szereted akkor minek lennél vele???
2009. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éve a barátnőd és mennyi vagy te?

Tudod a szakítás mindig fájdalmas, ezt nem tudod elkerülni.

2009. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalomból nem kell senkivel együtt maradni.Mert a lány úgyis meg fogja érezni,hogy valami nem stimmel.Hát 2 lehetőség van: az egyik,hogy kicsit elkezded ritkítani a találkákat,aztán mégjobban.... a másik pedig az,hogy odaállsz elé és őszintén megmondod,hogy mi a helyzet.Azt hiszem a második azért jobb.Még akkor is ,ha könyörtelen... :( de ez van.
2009. dec. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!