Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek naiv?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig a legjobbat látom mindenkiben. Anyagi, úgymond "üzleti" téren már megtanultam (saját káromon..), hogy ne legyek naiv, de az emberi kapcsolatokban még nem. És itt nem akarom a saját káromon megtanulni.


Volt egy buli pénteken, nagyon jó volt, táncoltam egy lánnyal, stb. Jól éreztem magamat. Aztán másnap megtudtam, hogy milyen is a lány valójában. Hülyített mindenkit.


Szeretném ezeket ELŐRE észrevenni, úgy alakítani, hogy velem ne lehessen megtenni.

Tippeket, tanácsokat várnék.


Előre is köszönöm! (19F)


2012. febr. 12. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, és jobban rá is faragsz azzal, hogy falat építesz magad köré, hidd el...

inkább csalódj még párszor, minthogy elsétáljanak melletted fontos emberek, mert te félsz, hogy bántanának.

2012. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinni mindent amit mondanak neked. Általában ha valami túl egyszerű és túl jó, akkor van okod kételkedni. Ezt persze néha nehéz felismerni, mert az embert sokszor elvakítja az érzelmek okozta irracionális látásmód.
2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is: ne bízz meg senkiben látatlanban. Legyél gyanakvó, persze ne túlzottan. Igazából mindenki a saját kárán tanul, és ez így is van jól. Sajnos mindenki követ el hibákat, de ezek segítenek jobbá válni.
2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szórakozhatsz, ismerkedhetsz, de ne engedj mindenkit hirtelen közel magadhoz, ne hagyd megismerni magad olyan könnyen. Attól, hogy jól érzed magad valakivel, lehetsz távolságtartó. Kicsit magamra ismertem a leírtakban, én pl mindenbe beleélem magam, ha valami jó történik, aztán mindig koppanok.:)
2012. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magam példájából írom, hogy ha van egy kis szabadidőd menj el egy nyugis helyre, ahol nincs tömeg de mozognak ez emberek, zajlik az élet. ülj le valahova ha ugy tetszik hallgass zenét közbe, és semmi mást ne tegyél, csak figyeld az embereket... a mimikákat, ki mit csinál, hogyan, képzelj el egy egy életet mindenkihez, h te mit látsz benne... Sokat javíthat azon h meglásd a késöbbiekben az emberek jelzéseit...

és fontos mint ahogy elöttem is leírták, csak apránként add meg magad... mindig legyen benned titok, és egészséges kétely... ne bízz meg rögtön mindenkiben... és ne hagyd kihasználni magad, ez az egyik legnagyobb veszély amely a a naiv embereket betalálja... mindazonálltal járj nyitott szemmel!

2012. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig tartsd meg a 3 lépés távolságot, ne feltételezd mindenkiről elsőre a jót. Tudom hogy elég keményen hangzik, de így megkímélheted magad a felesleges csalódástól, aki meg tényleg nem hülyít, az meg fogja érteni.
2012. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!