Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék azon változtatni...

Xoxo18 kérdése:

Hogyan tudnék azon változtatni, hogy ne legyek ennyire Naiv?

Figyelt kérdés
Utálom,mert sokszor megszivattak ez végett,egyszerüen nagyon könnyen befolyásolható vagyok és szeretnék ezen változtatni valamilyenféleképpen.Megkérlek szépen adjatok valami tanácsot.:) (17éves lány.)
2011. máj. 27. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá más, csak egészséges bizalmatlanság.
2011. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak nekem az nehezen megy s épp ez a probléma :(
2011. máj. 27. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz sokszor nemet mondani bizonyos dolgokra. ez azért van, mert félsz a rossztól, és inkább bele se gondolsz, és belemész bármibe. majd ha 20 is elmúltál, és már jó párszor átvertek, talán kevésbé leszel naiv. csak lelkileg össze fogsz törni.


erre nem tudok olyan megoldást mondani, amiből ne esne károd. ugyanis a saját kárán tanul a legtöbbet az ember.

olvasgathatsz sok rossz hírt, nézd például a svindlereket, aki állandóan átvágnak másokat. vagy olyan romantikus regényt, amiben kihasználták a nőt

magadat fogod látni

2011. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos:(
2011. máj. 27. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

20:11 vagyok


ha van olyan barátod aki nem naiv, akkor beszélgess vele. vagy kérd ki a véleményét mindenben. így is ragadhat rád valami. de ez sem önállóság. már az is nagy eredmény ha felismerted


a naivitásnak van jó oldala is, csak sajnos a pozitív gondolkodás nem ebbe a világba való

írj meséket, amíg ilyen vagy, hátha hasznosíthatod.

2011. máj. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!