Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "kisugárzás" valójában egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kisugárzás" valójában egy romantikus kifejezés a külső jegyekre. Miért ciki ezt beismerni, és miért körítenek hozzá mindenféle maszlagot és közhelyet?

Figyelt kérdés
A nők szokták használni ezt a szót, hogy ne tűnjön úgy, hogy csak a külsőségek érdeklik. "Megfogott a kisugárzása" = "jóképű, sportos". Ronda pasinak/nőnek nincs kisugárzása.

2012. febr. 12. 10:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es válaszoló, akkor te, mint jó anyagi helyzetben lévő, csinos nő, fogalmazd meg kérlek, miért voltál oda meg vissza azért az átlagos anyagi helyzetű, bűnronda férfiért. Pl.: intelligens volt, kedves, és ez annyira megfogott?
2012. febr. 12. 11:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Pontosan. Miért tartjátok ezt elképzelhetetlennek. Mert ti meg a környezetetek felszines és akk már mindenki az lesz?
2012. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Közös volt az érdeklődési körünk, és volt benne valami nem is tudom:):D Elég titokzatos, zárkózott srác volt, olyan "nem betörhető" fajta:D Imádtam:) Mindemellett alacsony volt (rajta kívül 180 centinél alacsonyabb sráccal soha nem kezdtem), és az arca sem volt szép.
2012. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem tartom elképzelhetetlennek, sőt, nagyon is hittem az ilyesmiben, aztán az évek, ellenpéldák sora és a példák hiánya azt sugallta, hogy ez nincs így.

Rám is mondták többen, hogy van kisugárzásom, de úgy tűnt, hogy ez külső és belső (de inkább külső) jegyeknek valamiféle egyvelege, ami az érzékeny pontjára tapintott, és/vagy neki volt valami illúziója velem kapcsolatban. Szóval nem az, amit a kisugárzás alatt érteni szoktak.

2012. febr. 12. 11:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondom én. Hiába magyarázzuk. Amíg még nem tudod h mi az amikor valakinek a kisugérzésa fog meg, nem is tudod h mi az és milyen.
2012. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kisugárzás NEM külső jegyek összessége. Például van egy kevésbé helyes srác, de határozott és tele van önbizalommal, jól tud beszélgetni. Vegyünk egy másik srácot aki helyes, ugyanakkor csendes, félénk, önbizalomhiányos. Szerinted melyik fiút fogják a nők vonzóbbnak találni, MIUTÁN elkezdtek vele ismerkedni? Nyilván az elsőt. Külső jegyek miatt? Nem...


Kérdező neked főként azért nincs szerencséd a nőknél, mert már az írásod alapján ordít rólad, mennyire nem vagy elégedett magaddal. Szerintem.

2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Jelen esetben nekem most egy olyan férfi csavarta el a fejem, aki egyáltalán nem az esetem külsőleg. Az anyagi helyzetünk egyforma, tehát a pénz sem motiváló tényező. Egyszerűen nem tudom meghatározni miért, illetve sok kis dolgot tudnék mondani (intelligens, humoros, határozott, gyakorlatias etc), de ezek nem adnának teljes választ. Egyszerűen vonz és kész.
2012. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A ronda pasiknak is van kisugárzása, ha nem önbizalom hiányos, depressziós, nyavalygógép.

Volt egy ismerősöm, nem volt egy szépség (nagy darab, fua bőr), de mégis valami nagyon megfogott benne, egy elég határozott, vicces, kedves srác volt. Na ez a kisugárzás, az ilyen megfoghatatlan dolog...

Én meg kövér vagyok, bőrbeteg, de mivel nem estem kétségbe, nem vagyok depressziós az emberek keresik a társaságom, mert jó velem lenni, beszélgetni, hülyülni, vagy akár a szerelem is betalálhat, ne egy férfit megfogtam, pedig nem voltam az ízlésük.

2012. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!