Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a suliban ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb vagyok,nem nagyon ismertem, nem is beszéltünk soha, de nekem mindig is tetszett. Egyik nap a farsangi bulin én, és a haverom voltunk a DJ-k.Nagyon jó zenét hoztunk, mindnekinek tetszett, láttam, hogy ő is táncol.Másnap rámírt,hogy milyen jók voltunk.Elkezdtünk beszélgetni, és rájöttem, hogy nagyon hasonlítunk egymásra.4 órán keresztül beszélgettünk.Nagyon megtetszett,mivel nem olyan mint a mai lányok.Sokkal értelmesebb,és okosabb.Nagyon jót beszélgettünk,és szerintem én is bejövök neki.Ez volt az első alkalom, hogy beszéltünk.Ha a suliban meglátom nagyon zavarba fogok jönni.Nem igen tudnék odamenni hozzá,mivel mindig a barátnőjével van. Szerintetek mit csinljak ha többet szeretnék tőle?
2012. febr. 12. 00:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi nincsen..idosebb vagy tole
2012. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nincs mivel 1 évvel felette vagyok.
2012. febr. 12. 01:14
 13/15 A kérdező kommentje:
én 15 ő 14
2012. febr. 12. 01:14
 14/15 anonim ***** válasza:
korotok mennyi ? :D tizen 1,2,3,4,5,6,7, ?:D
2012. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmondjam az en apam mit csinalt??? Anyam 5 evvel fiatalabb tole. Apam 25 volt anyam 20 es apamnak nagyon megtetszett anyam. Ezert se szo se beszed oda ment anyamhoz ILLEDELMESEN nem bunkoan es elkezdett vele beszelgetni...anyam (o meselte) eloszor azt gondolta ki ez a dili (mert soha nem latta az elott) de aztan megszerette, mert apam egy (nem felados tipus) es mai napig egyutt vannak 17 eve mar lassan. Lol


Szoval nem kell kozos szakkor, vagy forrocsoki..eleg ha odamesz hatarozottan es elkezdesz vele bezelgetni. Azt mondtad, hogy mar beszeltel vele egyszer neten!!! Na hat akkor van is mar tema.


Legyel tokos fiam es menj oda.

2012. febr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!