Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

A srác felhívott a lakására, valószínű, hogy meg fog történni a dolog. Nyilvánvaló a dolog... voltatok már ilyen helyzetben? Vagy hívjam én, magamhoz?

Normális válaszokat várok. :)


2012. jan. 21. 20:22
 1/7 Nazira ***** válasza:
Nyilvánvaló, h mi lesz :D Oda kell menni ahol nincsenek ha sehol akkor inkább hozzá ,h megtud milyen a saját környezetében.
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy milyen a saját környezetében?

Igen, nyilvánvaló a dolog... és ezért vagyok ideges... :)

2012. jan. 21. 20:34
 3/7 Nazira ***** válasza:
Mindenki "lazább" a saját megszokott helyén mint idegen környezetben.
2012. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél ideges. Dugni fogtok, és jó lesz.



23F

2012. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a dugástól tartok :D Ha már ilyen közönségesen fogalmazunk...

Éppen én vagyok görcsös, hogy hogyan viselkedjek... nem voltam még ilyen helyzetben. Más az ha megtörténik és kész, de így, hogy kimondottan felhív lakásra...

2012. jan. 21. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem viselkedj úgy, ahogy máskor is, ne készülj előre görcsösen arra, hogy hogy viselkedsz, mert nem tudod majd igazán élvezni...

majd alakul úgyis, kár ezen aggódni :)

2012. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül is én azon görcsölök, hogy felmegyünk hozzá... és egyből a lényeg? Vagy húzzam az időt? Javasoljak tv nézést és majd alakul? Tehát én ezen agonizálok.
2012. jan. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!