Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk hogy viselkedjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk hogy viselkedjek, hogy később lehessen belőle valami?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk a szerelmemmel, csak sajnos neki most van új csaja. Tudom, hogy most nincs esélyem, de szerintetek, hogy kellene viselkednem ahhoz, hogy ha esetleg szakítanak akkor visszajöjjön hozzám. Meg lehet, hogy hülyeség rá várni, de én most így érzem, hogy várnom kell.
2012. jan. 17. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy mióta összejöttek nagyon távolságtartó velem
2012. jan. 17. 21:15
 2/5 pqpqpq ***** válasza:
remelem nem az en exem vagy
2012. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tevetke ***** válasza:
Szerintem sehogy... ha szakítottatok, akkor ott valami nem stimmelt. Gondolod, hogy másodjára menni fog? Na meg arra várni, hogy szakítsanak elég nagy bunkóság :S
2012. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy nincs esélyed. Még érezteti is veled, hogy szereti a barátnőjét.

Ti korábban megpróbáltátok, és nem sikerült, és lehet, hogy most is épp más ágyában hancurozik...

Lehet, hogy durván fog hangzani, de mégis mit akarsz te még itt? Nem volt boldog veled hosszú távon, vagy te nem voltál az vele (a 2 közül valamelyik vezetett szakításhoz, gondolom ez esetben az első), hagyd elmenni, had élje az életét, és te is keríts magadnak egy életet.

2012. jan. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor várjál. DE NE RÁ.
2012. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!