Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidöszaka van, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, egyetemre jár, most fog diplomázni. irtó nehezen viseli a vizsgaidöszakokat, puffog,durván viselkedik,minden baja van, de ehhez az is közre játszik, hogy emellett minden nap dolgozik este 11-ig...

ilyenkor alig találkozunk mert vagy dolgozik vagy tanul vagy munka közben tanul :@ muszáj sikerülnie minden tárgynak, mert igyis már 1 évet csuszott.

próbálok vele türelmes lenni, pedig nagyon nehéz, mert semmihez nincs kedve, alig látom,ha hív is,csak durcizik meg nincs benne semmi poénban. és nem tudom hogy tegyem ezen túl magam, vagy hogy kéne hozzá állnom, mert nagyon megvisel, föleg az a tudat, hogy az egyetemen van pár csaj aki próbált közénk állni. tudom, hogy sosem csalna meg, de nehéz így ez a sokminden együtt.

hogyan kezeljem??


2011. dec. 13. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tarts ki!!!

Gondolj arra hogy ha sikeresen lediplomázik akkor vége! :) ezt bírd ki... most neked kell visszafognod magad... hagyd tanulni meg dolgozni!

utána jobb lesz :)

2011. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi :) aranyos vagy.

de nekem is jól esne, ha együtt lennénk, nem csak telefonon beszélnénk :\ de hát ha meg követelözök, annál rosszabb... :@

2011. dec. 13. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Így van! Képzeld bele magad a saját helyzetébe, biztos nagyon nehéz lehet ez most neki. Mindemellett ez nem jogosítja fel arra, hogy durva legyen, stb..

Éreztesd vele, hogy támogatod, mellette állsz, segítesz neki, ha tudsz. Ennyi, amit most tehetsz.

És tényleg csak fel a fejjel, nemsokára vége, akkor viszont jön a földi Paradicsom! (:

2011. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

óóóóó de drága vagy, köszi mégegyszer :)

Ámen, úgy legyen :)

remélem az a Paradicsom jobb lesz annál, mint amit a vacsihoz eszek :D

2011. dec. 13. 19:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen,én is arra biztatnálak,hogy tarts ki!Amint vége lesz,minden meg fog változni!Én lassan hat éve vagyok együtt a barátnőmmel,én is lassan végzek az egyetemmel.A stressz engem is brutálisan megvisel.Ilyenkor az ember már azért is ideges,hogy nem lehet azzal,akit szeret,hanem a jegyzeteket kell bújnia.Kívánok neked sok türelmet,kitartást!
2011. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :) 19:58-as, neked is. és arra mit tanácsoltok, hogy ott vannak azok a csajok? :( amikor kicsit rosszabbra fordult a kapcsolatunk nemrégiben,meghalt a papája -nagyon szerette,én is idegesebb voltam a családom miatt akkoriban, és ott az egyetemen beszélgetett meg számot cserélt 1 csajjal, akinek elvileg van pasija, de olyanokat irogatott a páromnak, hogy hiányolja meg várja a vizsgaidöszakot, h lássa a barátomat.. és azt hittem belehalok mikor megtudtam :( de ennek vagy 3 hónapja. nem tudom mit tegyek, lessem ki a sulinál amikor vizsga lesz? vagy mit tegyek? mert megbolondulok a tudattól, hogy én itthon izgulok érte, meg várom, hogy túl legyen rajta, az a csaj meg vihog egyet és akkor jajj de mulatságos... :(

mert a száma is megvan a páromnak elvileg.

2011. dec. 13. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Megszokod vagy ott hagyod :) Türelem rózsát terem :)
2011. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is abba a cipőben járok mint a barátod csak én fél évet csúsztam, tudod ez az időszak iszonyat durva tud lenni aki komolyan veszi. Szóval egy kis türelem és kitartás.:)
2011. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Napkiraly ***** válasza:
Akadj le róla kicsit, hagyj neki életteret, ilyenkor tanulnia kell. Találkozz vele, de próbáld megérezni, hogy meddig akarja hogy vele legyél, és honnantól akadályozod. És gondoskodj arról, hogy amikor a töke tele van a vizsgákkal, akkor a felesleg távozhasson :) A vizsgaidőszakban fontos a szex.
2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a bíztató szavakat. de olyan rossz, most is alig 1 órát volt velem, ment haza..

meg van még 1 dolog, hogy azért is rossz, hogy otthon van, mert az anyós nem igazán kedvel engem, nem mehetek hozzájuk és igy még szarabb :\ hogy tudom ott van az anyjával és nem velem.. mondja ö, hogy nem az anyjával van otthon, hanem a saját kis kuckójában a sok tanulnivalóval, de ilyenkor azt érzem, hogy az anyja legyözött... :\

de lehet már csak rémeket látok...

2011. dec. 14. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!