Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidöszaka van, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, egyetemre jár, most fog diplomázni. irtó nehezen viseli a vizsgaidöszakokat, puffog,durván viselkedik,minden baja van, de ehhez az is közre játszik, hogy emellett minden nap dolgozik este 11-ig...

ilyenkor alig találkozunk mert vagy dolgozik vagy tanul vagy munka közben tanul :@ muszáj sikerülnie minden tárgynak, mert igyis már 1 évet csuszott.

próbálok vele türelmes lenni, pedig nagyon nehéz, mert semmihez nincs kedve, alig látom,ha hív is,csak durcizik meg nincs benne semmi poénban. és nem tudom hogy tegyem ezen túl magam, vagy hogy kéne hozzá állnom, mert nagyon megvisel, föleg az a tudat, hogy az egyetemen van pár csaj aki próbált közénk állni. tudom, hogy sosem csalna meg, de nehéz így ez a sokminden együtt.

hogyan kezeljem??


2011. dec. 13. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te?Picit bízhatnál jobban a barátodban!Ha nem teszed,akkor más karjába üldözöd!Az anyósos témát meg felejtsd el..:)
2011. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

23 vagyok :) próbálok én bízni.. csak az a baj, hogy Ö elötte mindenkiröl kiderült, hogy nem bízhattam meg bennük, ezért vagyok bizalmatlan :\ pedig lehet alaptalan.. és pont ezzel fogom elkergetni, hogy semmi nem igaz abból, amit kitalálok... :\

háááát az anyós téma azért bánt, mindig bántja a barátomat,tipikus házisárkány,nem tud a páromról semmit csak dirigál... és mindig ki van borulva az anyjától,hogy veszekszik mindenért..most is hivta, hogy mivan már, mert reggel volt a kocsit vizsgáztatni... és ilyenkor olyan rosszul esik, hogy már meg ennyire jóban vannak?vagy mit érdekli ez öt annyira?? :\ nem tudom mit tegyek.. azt nem mondhatom,hogy válasszon.. mert én nem birom ezt igy,nem?

2011. dec. 14. 12:31
 13/13 anonim ***** válasza:

23 éves vagy?o.O

Anyós témáról annyit-ha már így felhoztad..Amíg együtt élnek,addig joga van az anyósnak dirigálni.Lehet,hogy ez nem tetszik a párodnak,de ez csak kettejükre tartozik.Együtt élnek,anya-fia,bármilyen is a kapcsolatuk előfordulnak csendesebb időszakok,amikor nyugi van és normálisan viselkednek egymással.Te nem vagy ott,nem tudhatod,hogy milyen folyamatok,párbeszédek,gesztusok mennek végbe,csak azt tapasztalod,hogy egyik pillanatban utálják egymást,aztán pedig jól elvannak.Persze most csak sarkítottam..Neked ezzel nem kell foglalkoznod,hallgasd végig a barátodat,ahogy eddig is tetted,de ne merülj bele lelkileg,ne azonosulj ezzel az anyós témával,mert úgy sem fogod tudni megoldani a bajukat.Ezzel a bizalmatlankodással pedig törvényszerűen el fogod hajtani a barátodat.Gondolom nem mindig tartod magadban,egyszer el fog jönni a nap,hogy egy ártalmatlan dolog miatt elhagy a barátod.Barátnőm is ilyen összeesküvés elmélet szövögetős,bár én még időben figyelmeztettem és tudtára adtam,hogy nekem csak ő kell és senki más.(persze ez nem ilyen egyszerű,de túl kevés a karakter)

Picit lazítanod kellene,ha van hobbid,akkor foglald le magad.Hagyd,hogy a barátod keressen,ne te hívogasd.Próbáld meg lazábban kezelni ezt az időszakot,úgy is vége lesz.Inkább szentelj magadra több időt,minthogy idegbeteget csinálj magadból!Ha a kapcsolatotok szilárd,akkor ez a nélkülözés nem fogja kikezdeni,ebben biztos lehetsz.

2011. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!