Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vele minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele minél jobban megkedveltetni magam? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

A héten kezdtünk próbálni a szalagavatóra, és 3 próba volt eddig. a lány, akit kaptam párnak előtte nem ismert, de egyre jobban feloldódik velem szemben. Mostmár mosolyog rám sokat, meg mondja mindig, hogy jó ahogy tartom, meg hasonlók, mindezt tág pupillákkal. Néha meg zavarba jön és nem mer a szemembe nézni. ez annak a jele, hogy talán nem vagyok számára közömbös? mire figyeljek a viselkedésemben, hogy minél jobban megkedveljen? mitől vonzó nektek egy ilyen heylzetben egy srác lányok? nekem tetszik a lány.


19/F


2011. dec. 8. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
igen ez annak a jele. Amúgy mit tehetsz ,hogy megkedveljen ? csak add önmagad , vagy épp játszd meg magad :D a második egyszerűbb , ha csak dugni akarod... Egyébként nemtudom, nem ismerem a lány habitusát meg személyiségét szóval mindig más. de az olyan dolgok ,hogy legyél férfias, magabiztos, alfaMALE , vicces és különleges/titokzatos . Ezek mindenkinek tetszenek. Persze leírni könnyű mint megvalósítani :D Én már csak tudom én is régen sokat szenvedtem mire rájöttem a kulcsra ;)
2011. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne azt bizonyítsd, hogy Te milyen nagyszerü srác vagy, hanem azt, hogy Ö milyen fantasztikus lány!

Bókolj neki, dicsérd a külsejét és a belsö tulajdonságait is!


Még ha nem is látszik (mert ugye az manapság nem olyan cool..), a lányok vágynak és várnak a romantikus lovagra! (különben nem őrülnének meg annyira az Alkonyat trilógia romantikus férfialakjaiért sem, ha nem így lenne..) :-)

2011. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!