Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a suliban ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy évvel idősebb vagyok,nem nagyon ismertem, nem is beszéltünk soha, de nekem mindig is tetszett. Egyik nap a farsangi bulin én, és a haverom voltunk a DJ-k.Nagyon jó zenét hoztunk, mindnekinek tetszett, láttam, hogy ő is táncol.Másnap rámírt,hogy milyen jók voltunk.Elkezdtünk beszélgetni, és rájöttem, hogy nagyon hasonlítunk egymásra.4 órán keresztül beszélgettünk.Nagyon megtetszett,mivel nem olyan mint a mai lányok.Sokkal értelmesebb,és okosabb.Nagyon jót beszélgettünk,és szerintem én is bejövök neki.Ez volt az első alkalom, hogy beszéltünk.Ha a suliban meglátom nagyon zavarba fogok jönni.Nem igen tudnék odamenni hozzá,mivel mindig a barátnőjével van. Szerintetek mit csinljak ha többet szeretnék tőle?
2012. febr. 12. 00:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

És ha a barátnőjével van, akkor mi van? Azért nem harapnak :)

Menj oda nyugodtan :)

2012. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz odamenni. Legyél tökös;)
2012. febr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja ja ...a hatarozottsag es az magabiztosag az egy fel siker ;) Vagy sulibol haza vezeto uton mennyj oda hozza es beszelgessetek addig amig haza nem ertek. :P
2012. febr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy majd elhívhatnám fagyizni,hogy egy kicsit kettesbe legyünk,de szerintem azért a fagyizásig még sok idő van hátra.Nincs valami tippetek,hogy hova hívjam el, vagy mit csináljak,hogy kettesbe legyünk?
2012. febr. 12. 01:09
 5/15 A kérdező kommentje:
Kocsival jönnek érte :/
2012. febr. 12. 01:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Jujjj menj oda....basszus surgosen tanulnom kell magyarul is, nem csak angolul, mert nagy gaz lesz. Kulfoldon elek es allandoan csak angolul irok meg beszelek, nezzetek el ezt a mennyj oda dolgot Holy Shit!!!
2012. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk forró csokizni hívd el :)
2012. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kocsival jonnek erte??? Hm...pedig a sulibol haza vezeto ut mindig bejon...ahm...akkor meg...amugy hany evesek vagytok????
2012. febr. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs kozos oratok???
2012. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! :D
2012. febr. 12. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!