Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan igazán szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan igazán szenvedélyes, romantikus férfiak?

Figyelt kérdés
Azt írtam volna a mondat végére, hogy "mint a filmekben", de rájöttem, hogy nem feltétlenül olyanra gondolok, mint a Szerelmünk lapjaiban Noah, aki 365 napig minden nap írt levelet Allienek, pedig elvileg "elveszítette", hanem hétköznapibb módra gondolok. Olyan férfira, aki úgy igazán tud szeretni egy nőt és mindent megtesz érte. Ez nálam nem azt jelenti, hogy mindent megvesz neki, hanem érzelmi értékű dolgokra gondolok. Hogy tényleg meg tud szeretni egy nőt, úgy igazán.. Mikor érzi az ember, hogy neki tényleg csak én létezem, ő engem akar, így ahogy vagyok, azt aki vagyok. Nem tudom jobban megfogalmazni a gondolataimat, ha mégis sikerül, akkor majd írok kommentet. Szóval létezik ilyen?
2012. febr. 10. 13:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok,egy érzelmes embernek vallom magam és elég komolynak 18 évesen,csak az a baj hogy nem találok olyan lányt aki ezt viszonozná:)
2012. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
igen de a kinövik
2012. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is ilyen vagyok, de már kezd ebből kinevelni az élet. Úgy látszik, hogy nem működik egy kapcsolat, ha ilyen a férfi. Ahogy eddig észrevettem, arrogáns bunkónak kell lenni, hogy meg tudj tartani egy nőt. Lehet ilyennek kéne nekem is lenni? Mindegy. Még adok egy pár esélyt az igazi énemnek, aztán ha nem működik, húzom lefele a klotyóban..
2012. febr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!