Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan igazán szenvedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan igazán szenvedélyes, romantikus férfiak?

Figyelt kérdés
Azt írtam volna a mondat végére, hogy "mint a filmekben", de rájöttem, hogy nem feltétlenül olyanra gondolok, mint a Szerelmünk lapjaiban Noah, aki 365 napig minden nap írt levelet Allienek, pedig elvileg "elveszítette", hanem hétköznapibb módra gondolok. Olyan férfira, aki úgy igazán tud szeretni egy nőt és mindent megtesz érte. Ez nálam nem azt jelenti, hogy mindent megvesz neki, hanem érzelmi értékű dolgokra gondolok. Hogy tényleg meg tud szeretni egy nőt, úgy igazán.. Mikor érzi az ember, hogy neki tényleg csak én létezem, ő engem akar, így ahogy vagyok, azt aki vagyok. Nem tudom jobban megfogalmazni a gondolataimat, ha mégis sikerül, akkor majd írok kommentet. Szóval létezik ilyen?
2012. febr. 10. 13:56
1 2 3
 1/23 Macs1209 ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik ;) Csak ritka, mint a fehér Zorró!
2012. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi ilyen, aki megismeri számára az igazit, vagy aki szerelemből házasodik :) Ez nem romantika vagy szenvedély, ez csak érzelem :)
2012. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2012. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem ilyen vagyok. De tudom, hogy úgysem hiszik itt el, mert itt bárki mondhat bármit, gondolom majd jól lepontoznak megint, mindegy.

Szóval az én válaszom igen, ne add fel a reményt, hogy találsz ilyen férfit!

17/F

2012. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, csak nehéz olyat találni, akivel tényleg össze is illetek más téren is. Úgy értem, hogy a legtöbb pasi képes ilyenre, csak neki is meg kell találnia a számára megfelelő nőt, aki ugyanezt viszonozza is.

Én örülök, hogy korán megtaláltam ezt a pasit, és nem is engedem el. :) 9 éve vagyunk együtt és vele akarom leélni az életem, mert számomra ő a tökéletes férfi. (és ezt persze viszont ő is így gondolja :D )


28/n

2012. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
abba kellene már hagyni a fiuknak és a lányoknak a tv nézést és a netezést.és ki kellene mozdulni a házból és meg ismerni a valló világot
2012. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezek!
2012. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan férfira, aki úgy igazán tud szeretni egy nőt és mindent megtesz érte. Ez nálam nem azt jelenti, hogy mindent megvesz neki, hanem érzelmi értékű dolgokra gondolok. Hogy tényleg meg tud szeretni egy nőt, úgy igazán.. Mikor érzi az ember, hogy neki tényleg csak én létezem, ő engem akar, így ahogy vagyok, azt aki vagyok."


Ez így szép meg jó, meg filmvásznon jól is mutat meg minden. DE. A valóságban pont az ilyen férfiakat tartjátok unalmasnak, papucsnak, és az ilyen mellől menekültök valami helyi sármőr karjaiba.

Dehogy akartok ti olyasvalakit aki képes lenne mindenét feláldozni értetek, azt ti nem díjazzátok (lehet lepontozni de akkor csak önmagatokat csapjátok be). Nektek olyan férfi kell akiben van tartás, aki bizonyos dolgokból még a ti kedvetekért se hajlandó engedni, fontosak vagytok neki de nem a legfontosabbak. Ez van, ezt kell szeretni...

2012. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Részben egyetértek veled utolsó válaszoló, de egészében nem.


Természetes, hogy olyan férfit akarok,akinek van tartása és nem enged bizonyos dolgokból. Ő is önálló ember, legyen saját akarata, legyen egyéniség.

Az milyen dolog,hogy valakit a saját elképzeléseim alapján alakítok át? Olyanra vágyom, akit minden hibája ellenére képes vagyok elfogadni és tökéletesnek látni.


Nem csodálom, ha valaki papucsnak tartja azokat, akik körülugrálják, nem döntenek semmiben, mintha nem lenne véleményük. A két félnek egyenlőnek kell lennie, egyik sem lehet alárendeltje a másiknak.


Azt pedig egyáltalán nem tartja unalmasnak egy nő, ha egy férfi bókol neki, udvarol stb. ez nem a papucs kategória. Persze nyilván vannak kivételek, de nem ők vannak többségben.

2012. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Létezik 35ff
2012. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!