Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan közöttetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan közöttetek, aki a munkahelyén ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés
Randim lesz egy sráccal, aki ott dolgozik, ahol én, vagyis abban az épületben, de más cégnél. Reggelente, amikor megyek, gyakran beszélget a portásokkal, mert jóban van velük. Én kicsit visszahúzódó vagyok, vagy nem is tudom, h. hogyan fogalmazzak. De nem igazán szeretném, h. ha reggel megyek dolgozni, akkor ott a földszinten az ő és (ha közben épp jönnek) az én munkatársaim előtt ölelgessük, csókolgassuk egymást. Na nem mintha szégyellném őt, csak ez nekem túl intim dolog, nem kell, h. mindenki minket nézzen. Persze tudom, h. az utcán is sok csókolózó párt látni, de ott azért a többiek mégis idegenek, itt meg mindenki ismer minket.
2012. febr. 10. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

most akkor randira mész vagy jártok?


Tudom, hogy manapság divat annyira rohanni mindenben, de legalább a randinak adjátok meg a módját.

Rendes esetben nincs se ölelés, se csók. (rendhagyó esetben, ha önbizalom hiányos valamelyik, vagy nagyon szorítja az idő, ill. ha becsapott a villám).

A másik: ugye nem a munkahelyeden randiztok? Mert akkor tényleg ciki...

2012. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Randira megyek egy kávézóba, de egy ideje ismerkedünk, beszélgetünk reggelente v. ebédidőben, ill. esténként neten is. Azért rohantam ennyire előre az időben, mert elég nagy esély van arra, h. ebből előbb-utóbb kapcsolat lesz. De persze megadjuk a módját a randinak.
2012. febr. 10. 09:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én amúgy sem vagyok az a sietős fajta, szóval nem fogom elsietni a dolgokat. Csak kicsit előre gondolkoztam, h. mi lesz, ha....
2012. febr. 10. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Már 4 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást, és már úton van a baba is.

Mi titokba próbáltuk tartani de nem sokáig ment. A főnököm nyitott ránk. Ciki volt, de túléltük. Utána tényleg kellemetlen volt egy kicsit, de túltettük magunkat rajta, pár hónap múlva pedig megszűnt a cég.

2012. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A mostani páromat nem, de a régi barátnömnek én voltam a müszakvezetöje a cégnél.

Titokban tartani nem lehet sokáig egy komoly kapcsolatot, közös munkahelyen, de nem is kell szerintem, nincs benne semmi rossz ha két ember összejön.

Miért kéne a melóhelyen ölelkeznetek, meg csókolóznotok ?

Igaz hogy már a buszmegállóban petting is normálisnak számit lassan, de ha téged zavar, akkor az intim részt hagyjátok meg otthonra.

2012. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!