Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közöttetek van olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közöttetek van olyan, aki magányos, és barátokra vágyik?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és így érzek! Ugyan van-e még ilyen rajtam kívül?
2012. jan. 14. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen!

De most lányokra vágy inkább vagy srácokra? :)


18/f

2012. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én így vagyok vele.. Kevés barátom van, és rossz hogy így van.. sőtt.. kevés? szinte egy se. A mi környékünkön a lányok nem nagyon ismerik a barátság fogalmát, meg úgy nagy általánosságban..


Egy lánynak sokkal nehezebb barátot találni, mint egy fiúnak..


Sőt.. Szerintem a lányok körében nincs is olyan hogy barát.. a legjobb barátnőm(6 éven keresztül) egyszer csak ellenem fordult, mert a pasi aki tetszett neki nem vele hanem velem jött össze.. (nem is tudtam hogy tetszik neki..)

2012. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amúgy 18 éves lány vagyok...
2012. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok ilyen.

Egész életemben szerettek az emberek.

Vannak igaz barátaim és bulizós haverok is.

Majdnem tökéletes párom van, akivel boldogok vagyunk együtt.


Nincs okom panaszra.

21/F

2012. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

lányok közötti barátság nem nagyon létezik, mondhatni 100ból 1 igaz barátság csak


tehát nektek alapból szopi a helyzet

2012. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En is. De nehezen adom magamat ugyhogy addig hiaba talalkozok akarkivel amig ilyen zavaros vagyok
2012. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 B.angel ***** válasza:

Még hogy szopi helyzet. Hát akkor mondok neked valamit: nem barátkozunk akkor lányokkal. Én is lány vagyok és egy igazi lány barátom van. De a többieket mind kiiktattam az életemből, mert álszent, kétszínű emberek voltak. Így inkább fiúkkal barátkozok. És NEM, NEM vagyok szerelmes egyikbe se, sőt ők se belém.

Egyébként igen, én is vágyok néha barátokra, vagyis fogalmazzunk úgy, hogy olyankora akik a közelemben vannak és van idejük..

19/L

2012. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok és se fiú, se lány barátom nincs, de szeretném ha lenne. Remélem majd találok barátokat.
2012. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ĂŠn is magĂĄnyos vok,nekem is el kellne nĂŠhĂĄny barĂĄt vagy lelkitĂĄrsra vĂĄgyok,akinek ĂśszintĂŠn beszĂŠlhetek,de nem kapcsolatra gondolok.
2012. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Én is lány vagyok és egy igazi lány barátom van. De a többieket mind kiiktattam az életemből, mert álszent, kétszínű emberek voltak"



hmm ezzel is csak azt támasztod alá, hogy nagyon ritka egy igazi lány barátság ;)

(lány-lány között)

2012. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!