Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan közöttetek, aki pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan közöttetek, aki pár év szünet után ismét összejött a kedvesével?

Figyelt kérdés
Hány év telt el közben? Működhet ez így? Mi volt a szakítás oka? Újra szerelmesek lettetek? Hány évesek voltaok akkor amikor szakítottatok?
2010. nov. 19. 21:59
 1/5 anonim válasza:
85%
Szia! Én életem első szerelmét 16 évesen ismertem meg,de túl fiatalok voltunk még,pár hónap együttjárás után szakítottunk,ami engem nagyon megviselt,nagyon szerettem őt! Még évek múltán is az eszemben járt. 6 év telt el,amikor egyszer csak felhívott,hogy vagyok,mi van velem. Többször újra találkoztunk,akkor barátként jókat beszélgettünk,rájöttünk hogy nagyon hiányoztunk egymásnak,és a rengeteg beszélgetésünk nagy szerelemmé alakult,hónapokig találkozgattunk. A probléma az volt,hogy ekkorra már mindketten másik párkapcsolatban éltünk,neki gyereke is volt már. A szerelmünk így soha nem teljesedhetett ki,és a gyerek érdekében vége lett másodszor is a kapcsolatunknak.Azóta sem láttam őt.Még mindig fáj a dolog....DE: Ma már gyermekem van nekem is és élem az életem,tovább kellett lépnem.Véleményem szerint működhet a felmelegített kapcsolat,csak nálunk már a gyerekére való tekintettel késő volt...
2010. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem személyesen nem történt ilyen, viszont ismerek ilyen párokat.

Van olyan, ahol 1 év járás után a fiú azt mondta, már nem érzi szerelmesnek magát (17 évesen). Ez az állapot 1 hónapig tartott, utána újra összejöttek a lánnyal és már több, mint 4 éve együtt vannak.

A másik "erősebb" példa: egy ismerősöm gimiben járt egy lánnyal. Szerelmesek voltak, de a lány kiköltözött 8 évre Amerikába, így a kapcsolat megszakadt. Eltelt 20 év, azalatt a fiúnak volt jegyese, barátnői, de nem állapodott meg. A lány hazatérve szerelmes lett, férjhez ment, gyereket szült. Megromlott a házassága és elvált, 35 évesen. A fiú/férfi regisztrált iwiwre és elkezdett ismerősöket keresni. Rábukkant a diákkori szerelmére és levelezni kezdtek. Összejöttek, 2 év járás után összeházasodtak, már 4 éve boldog párt alkotnak és a gyermeket tervezik. Idén lesznek 40 évesek. Szóval én úgy látom, igen, működhet ez így, akár úgy is, hogy 20 év telik el közben. :)

2010. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez szép és aranyos, de ki szeretne 40 éves lenni, mikor megtalálja az igazit? :)
2010. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb, mint soha meg nem találni, vagy olyan mellett leélni az életed, akit nem szeretsz és közben vágyakozni más után...
2010. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2003-ban jártam egy fiúval, szakított velem, mert nem állt készen a komoly kapcsolatra. Aztán 2005-ben megint össze jöttünk és hiába volt a részemről komoly a szándék hogy akkor újra kezdjük,ő még mindig nem érezte magát késznek az elköteleződésre, nem vett engem sem komolyan, ígért dolgokat (pl. felhív, találkozó), amiket aztán nem tartott be. Szóval úgy gondoltam ennek nincs értelme és inkább hanyagoltam a vele való együtt létet. Persze fájt, mert nekem még voltak érzéseim felé, de utólag beláttam hogy így jártam jól, mert az utánam következő barátnőivel is sorra szakított a már jól ismert ürüggyel, hogy még nincs kész egy párkapcsolatra, szabadságot szeretne.
2014. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!