Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tovább alul! és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tovább alul! és Sürgős!

Figyelt kérdés
Mit tegyek?? a barátom megkért hogy mennyek fel ma a 8:15 ös busszal hozzá.. meg is engedte anyukám és tette be ruhát a táskámba meg ilyenek.. erre írok a szerelmemnek hogy jöjjön le elém a buszmegbe és erre zt válaszolta hogy nem mert ő pihen.. akkor most mit csináljak?? ne mennyek fel?? azt el várja hogy fel mennyek de le jönni elém meg nem akar... azon gondolkodom hogy fel megyek de nem szólok hozzá meg ilyenek. . de az a kár hogy imádom és nagyon imádok vele aludni hogy ölel meg ilyenek. de most le jönni elém nem akar azt meg akarja hogy fel menynek.. nem tudom mit tegyek!! légyszi válaszokat 7:45 ig !! PLSS
2012. febr. 9. 19:18
 1/10 bozontosborz ***** válasza:
ja, mondd hogy akkor te nem mész. problem solved.
2012. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj el, ezen ne múljon semmi...baromság az egész
2012. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, miért pihen, ha dolgozik v télleg hosszu napja volt, akkor felejtsd el mit mondott, egyedül is eltudsz menni hozzá, ha meg nem éppen kedvesen lustaságbol mondta menj el, de mond el neki, h ez neked nem esett jol... 19 l de attol is függ miota avgytok együtt...
2012. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami meglepetéssel vár téged? Nem vagyok benne biztos mert nem ismerem de lehet hogy olyan öltözékbe van (vagy nincs), hogy nem tud lemenni. Aztán az is lehet hogy lusta. Ha igen, akkor majd mondd meg neki, hogy neked ez most nem esett jól, hogy várja hogy menjél de nem ment le eléd.
2012. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet hogy csak Skyrim ezik és nincs kedve félbahagyni miattad.....Ez van ilyen az élet....
2012. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hmm. hát nem dolgozik hanem még sulis és gyakszija vt.. 1 éve vagyunk együtt már lassan március 8 án leszünk 1 éve.. de nem tudom .. fel megyek akkor mert b.nőm is azt mondta hogy mennyek fel és mondjam meg neki a magámét.. nagyon szépen köszönöm a válaszokat! =)
2012. febr. 9. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi van ha esetleg egy olyan a dologra készül amit nem akar ott hagyni mert így meglepi.egy vacsi vagy bármi ilyesmi.és nem kell rinyálni h nem szólsz hozzá meg ilyenek hanem a szép kis száddal meg beszélitek a dolgot
2012. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
végül mivolt?
2012. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát az vt hogy fel mentem a buszmegállóba senki.. fel mentem a bejárati ajtó be zárva az anyukája nyitotta ki és mennék be a szobájába az ő ajtaja is be zárva.. be megyek se szia se csók se csá se semmi.. nem is szóltam hozzá el mondtam az anyjának a dolgokat hogy mit csinált meg ilyenek.. be ültem gépezni és oylan 22:00 kor el keztem a magamét fújni neki.. a végén oda jutottunk hogy vagy meg változik vagy el felejthet!! mert nem csak ezek miatt vt a vita.. hanem az miatt is hogy ahogy viselkedik velem.. röviden ennyi.. és bocsánatot kért és a végén jó lett minden.. :)
2012. febr. 13. 19:34
 10/10 bozontosborz ***** válasza:

Büszkék vagyunk rád.


-az igekötős igék írásának nézz utána kicsit-

2012. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!