Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most hogyan tovább? Alul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most hogyan tovább? Alul bővebben.

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt,és csak hétvégén találkozunk távlság miatt. Kiderült a családban pár elég rossz dolog,illetve betegség,egyszóval nagyon rosszul érzem magam,egész nap sírok. Megkértem a barátomat,hogy most kivételesen jöjjön ő hozzám hétvégén,mert nem biztos hogy tudok menni. (általában én megyek,mert anyummal nem nagyon bírják egymást) Erre az volt a válasz,hogy jó,akkor ő meg tud menni bulizni. Annyira rosszul érzem magam,nekem rá lenne most szükségem. Persze nem várhatom el töle hogy ő is otthon üljön,csak mert nekem rossz,de akkoris rosszulesik! Megmondtam neki,hogyha elmegy bulizni,akkor nagyon rosszulesne,és lehet a kapcsolatunkat tenné kockára.

18/L


2009. szept. 7. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó esküszöm, megy bulizni mikor melleted lenne a helye.. Te jobbat érdemelsz..
2009. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy negatív dolgok derültek ki a családodban, és maximálisan megértem, hogy rosszul érzed magad miatta, és hogy szükséged lenne a barátodra.

Tőle most az lenne a természetes, hogy melletted álljon, és hogy megvigasztaljon, amennyire csak tud.

Nem egy érett magatartás, az, hogy magadra hagy, mikor nagy szükséged volna rá.

Próbáld kicsit nyomatékosítani, hogy neked mennyire jól esne, hogyha átölelhetnéd, ha kisírhatnád magad a vállán, s mennyire sokat számítana, ha veled lenne.

Ha ezek után is azt mondja, hogy bulizni szeretne, akkor lehet, hogy egy érettebb srácra van szükséged.

Egyébként mit válaszolt, mikor megmondtad neki, hogy rosszul esne, ha egyedül hagyna a hétvégére?

2009. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt mondta,hogy most akkor maradjon ő is otthon azért mert én rosszul érzem magam?! Meg hogy mártírkodok..:(

Soha nem viselkedett így,a barátai tömik a fejét:(

2009. szept. 7. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az előző vagyok.

Nos, egyáltalán nem mártírkosz! Ezt felejtsd el, butaságokat beszél a barátod! Egyébként meg pont, hogy nem kéne neki otthon ülnie, hiszen veled kellene lennie!!!

Neked egy érettebb fiúra van szükséged, még mindig ezt vallom. Elég szörnyű, hogy ilyen befolyásolható a kedvesed, hogy a barátai ennyire hatással tudnak rá lenni.

2009. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,félreírtam,azt akartam írni,hogy a barátai hívják el mindig bulizni,amivel nincs is baj,de szombaton örülök ha vele lehetek,nem hogy menjen nélkülem bulizni..vele meg nem mehetek,ha barátai nem lánnyal mennek. Azt megértem,hogy nem akar ide jönni,mert anyummal tényleg nem jó a kapcsolatuk,de én itthon sírok ő meg bulizik valahol? Rosszulesik nagyon. És kerestem magamban a hibát,de úgy érzem neki is el kéne gondolkoznia.
2009. szept. 7. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért mégiscsak erőt vehetne magán a srác, és annak ellenére is meglátogathatna, hogy nem jön ki jól anyuddal.

Bulizni meg akármikor lehet, nem fog belehalni, ha ezt most kihagyja.

2009. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!