Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem egy videót...

Feltöltöttem egy videót youtube-ra és néhány országban nem lehet megtekinteni! (? ) tovább alul

Figyelt kérdés

Na szóval feltöltöttem a videót youtube-ra meglehet tekinteni a videót meg minden csak ezt írja ki :


A videódban ( Andro - Niterise Best Of 2011(Teljes/Full) ) olyan tartalom lehet, amelynek tulajdonjoga vagy adminisztrációs joga a következő személyekhez kapcsolódik:

Személy: Spinnin' Records Tartalom típusa: Hangrögzítés

Személy: EMI Tartalom típusa: Hangrögzítés

Személy: finetunes Tartalom típusa: Hangrögzítés

Személy: Believe Tartalom típusa: Hangrögzítés


csak azt nem értem ,hogy az Andro(magyar Dj) hogyan fűződik ilyen angol fiókokhoz ... mert nem raktak fel róla egy videót sem meg semmi.. megakarom támadni a szerzői jogi követeléseket csak nem tudom itt melyikre kellene mennem : Válaszd ki a megtámadás okát.


1. Ez a videó nem tartalmazza a harmadik fél szóban forgó, szerzőijog-védelem alatt álló anyagát. A videómat tévesen azonosították, mivel az nem tartalmazza az említett anyagot.


2. A videó a szerzőijog-védelem alatt álló tartalmat úgy

használja, hogy az nem igényli a szerzői jog tulajdonosának jóváhagyását. A szerzői jogi jogszabályok értelmében méltányos használatnak minősül.

Rövid magyarázatot kérünk:


3. A videó a szóban forgó szerzői jogvédelem alatt álló anyagot tartalmazza, de a szerzői jog tulajdonosának megfelelő engedélyével.

Rövid magyarázatot kérünk:


segítsetek légyszíves!


2012. jan. 7. 11:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!