Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Sokan amerikából átvett hülyeségnek, giccsparádénak tartják. Azonban arra nem gondolnak igazán, hogy ezzel eggyel több nap van, ebben a nehéz életben( elbocsátások, adó növelés, benzinár növelés), amikor örülhetünk valaminek, és ünnepelhetünk.

Értem én, hogy nem csak ezen az egy napon kell szeretni a párodat, de akik több éve együtt vannak, és már igencsak megszokták egymást, azoknak jól esik egy kis plussz törődés, egy apró kedvesség, stb.

Okés, a kis tizenéves tinik túllihegik a dolgot, de akik már házasok és együtt vannak több éve, titkon miért nem vallják be, hogy jólesne a párjuktól egy apró figyelmesség?

Saját társaságomból úgy vettem észre, azok ellenzik a valentin napot, akik nem boldogok a párjukkal igazán, vaaagy a pasijuk egy állat, aki a nőt semmibe nézi, nehogymár még ő vegyen neki egy szál rózsát..



2012. febr. 9. 12:18
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam más emberek véleményére. Bocs, ha bárkit is zavar. ööö kötekedés nélkül nem lehet meglennei amúgy ezen az oldalon?
2012. febr. 9. 15:17
 22/34 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, egyrészt, mert nem magyar ünnep, hanem amerikai, és pont elég volt az a két évnyi amerikai civilizáció óra gimiben, hogy megtanuljam, náluk álszentebb nemzet kevés van.

Továbbá ok, a szerelmesek ünnepeljék meg ezt a napot, DE azt tegyék diszkréten! Olyan szinten van tele minden rózsaszín sz@rral, hogy az már szánalom. Éppen ezért és ezt az ünnepet magányosként úgy értékelem, mint a boldog párkapcsolatban élők gúnyolódását azokon, akiknek ez nem adatott meg.

2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Itt csak egyedül te kötekedsz:) Aki azt írta, hogy szar ez a nap, azt mindjárt letámadtad:)
2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

abszolút nem kötekedtem. :)


Kíváncsi voltál, hát leírtuk. Ha nem tetszik, az már a te bajod. (És mielőtt folytatnád a puffogást, én az a válaszoló voltam, aki nem szidja az ünnepet és nem utálja, hanem egyszerűen lesz.rja. Nehogy már én legyek a főgonosz, csak mert hidegen hagy egy ilyen ünnep. :))

2012. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Tényleg csak te kötekedsz. És úgy tűnik, hogy egyáltalán nem tudod értelmezni a mások által megfogalmazott véleményeket. Még az értelmes magyar szövegeket sem. Ne haragudj, de olyan mintha egy hangyányit üldözési mániád lenne. Tanuld meg elfogadni és tisztelni mások véleményét, mert mi sem kötöttünk bele a tiédbe, csak elmondtuk a saját érzéseinket és álláspontunkat ezzel az új keletű ünneppel kapcsolatban.

Igen, a spontán meglepetések pontosan a szürke hétköznapokat hivatottak feldobni. És? Nekem a Valentin nap pontosan ugyanolyan nap mint mondjuk március 4.-e. Ha nekünk nem fáj, hogy te imádod a Valentin napot, akkor neked miért probléma, hogy vannak akik nem szeretik? Én nem akartalak meggyőzni téged, hogy utáld, elvárnám, hogy te is beletörődj, hogy többen nem vagyunk oda érte. Ez azért nem egy olyan emberéleteket/ világot érintő kérdés/probléma mint például a rasszizmus. Tudod, különbözőek vagyunk ám. Van aki kiakad azon ha nem értenek egyet vele, van aki nem. Ha lesz kedvem megtartani ezt az ünnepet, akkor majd meg fogom. Addig meg hiába kötekedsz, nem fogom elhinni, hogy nekem jaj de mekkora szükségem van erre az ünnepre. És nem azért mert nem vallom be magamnak, hanem mert igazából sz@rok a valentin napra. Talán pont azért is mert ilyen erőszakosan próbálják lenyomni a torkomon mint ahogy most te. A válaszaid alapján jókora hisztérika lehetsz.

2012. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdést úgy tetted fel, hogy "Miért utáljátok...", egyértelmű, hogy főleg olyanok válaszolnak, akik utálják, vagy legalábbis nem foglalkoznak vele. Te ezeket az embereket próbálod győzködni, beláthatnád, hogy hiába. Ezek után nem értem, min is vagy pontosan kiakadva?
2012. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ehehe 15:31 - exactly. :) kérdező: értelmezd!! :P
2012. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

mert eddig jelenleg fölösleges számomra

f18

2012. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Napkiraly ***** válasza:
én nem szeretem valentin nap környékén még nem elég vastag a jég ahhoz hogy hummerezhessek!
2012. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lesz**om
2012. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!