Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Sokan amerikából átvett hülyeségnek, giccsparádénak tartják. Azonban arra nem gondolnak igazán, hogy ezzel eggyel több nap van, ebben a nehéz életben( elbocsátások, adó növelés, benzinár növelés), amikor örülhetünk valaminek, és ünnepelhetünk.

Értem én, hogy nem csak ezen az egy napon kell szeretni a párodat, de akik több éve együtt vannak, és már igencsak megszokták egymást, azoknak jól esik egy kis plussz törődés, egy apró kedvesség, stb.

Okés, a kis tizenéves tinik túllihegik a dolgot, de akik már házasok és együtt vannak több éve, titkon miért nem vallják be, hogy jólesne a párjuktól egy apró figyelmesség?

Saját társaságomból úgy vettem észre, azok ellenzik a valentin napot, akik nem boldogok a párjukkal igazán, vaaagy a pasijuk egy állat, aki a nőt semmibe nézi, nehogymár még ő vegyen neki egy szál rózsát..



2012. febr. 9. 12:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Azért egy karácsonyt ne hasonlítsunk már egy ilyen "pár" éve létező mű ünnephez.
2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én azért utálom, mert nincs kivel megosztanom. Bárhová megyek már hetekkel előtte minden arra emlékeztet mennyire szar egyedül. Szerintem nem csak én vagyok egyedül így ezzel :)
2012. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Előszó:

Én úgy tudom, hogy a karácsony egy keresztény ünnep, Jézus Krisztus földi születésének emléknapja, bibliai ünnep. Kár volna a Valentin-naphoz hasonlítani.

Valójában nem vagyok Valentin párti, bár én is meg szoktam ünnepelni a kapcsolatunkat a párommal, mi csak úgy hívjuk, hogy az évfordulónk. A Valentin napot azt kihagyjuk, egyikünk sem szereti. Az évfordulóval is úgy vagyok, hogy valami ünnepnapnak már csak illene lennie. Egyébként sokkal jobban szeretem a spontán kedveskedéseket, váratlan meglepetéseket. Én például ezért nem szeretem a Valentin napot. Minden sarkon piros csetreszek tömkelege, pánikszerűen cukiságokat vásárló emberek hada. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen elmebeteg, de én jobban csípem a meghitt ünnepeket. A karácsonyban is az a kedvenc részem, hogy együtt lehetek a párommal és a családjával, jól érezzük magunkat és emlékezünk azokra is akik már nem lehetnek velünk. Nyálas, tudom, de nekem ettől szép, nem a drága ajándékoktól. A lényeg, hogy az táplálja az ellenérzéseim, vagy az érdektelenségem, hogy túl nagy a felhajtás e körül az ünnep körül. És sajnos a mai világban szinte minden ünnepről elmondható ez. Karácsony, húsvét, mindenszentek...

Viszont ha valaki ünnepelni akarja a Valentin-napot hát áldásom rá:)

2012. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Hát pont ez az, kérdező, hogy a Valentin nap nem azért lett kitalálva, hogy a szerelmeddel foglalkozz, és ettől lett szerintem gáz az egész.
2012. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

persze mindenki örül 1 kis figyelmességnek még ha nem is vallják be de én szinte minden hónapban veszek virágot a barátnőmnek vagy 1 kis csokit mikor mit .

nem csak február 14 én kellene időt fordítani a párodra

én pl megkértem barátnőmet hogy ne vegyen nekem semmit inkább süssön nekem valamit :D legalább a hasamra is gondoltam valentin nap alkalmából :d

2012. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nem utálom ,csak nem hat meg mert nincs senkim..
2012. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

És nem értik...nem csak ezen a napon kell foglalkozni a másikkal, szeretni és szépeket mondani...az év minden napján...DE! itt egy ünnep, amit sokan utalnak, de mégis valahogy átvettük külföldről, és ha már ittvan, ünnepeljük :)

A spontán meglepi pedig marad a szürke hétköznapokra.

Okés, a Karácsony keresztény ünnep, látom sokan kiakadtak a példán..mindegy, nem ragozom tovább. Aki akarja érteni, az érti. Aki ellenzi a Valentin napot, annak kezen is állhatok, akkor sem fogja érteni.

2012. febr. 9. 15:14
 18/34 anonim ***** válasza:
Így van! Minek írtad ki a kérdést?
2012. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
*utálják (bocs, h nem tudom leírni, tíz ujjal vakon gyorsgépelve a berögzött szavakra gondol az agyam és írja az újjam).
2012. febr. 9. 15:16
 20/34 anonim ***** válasza:

mit nem értünk drága kérdező? :)


elmondtuk a véleményünket, néhányan elég értelmesen, de olyan vagy, aki csak a saját véleményét hallja meg... akkor minek, ha lesz.rod, mit mondunk? :)


rég nem azon vagyunk fennakadva, h felvett ünnep. olvasd át még egyszer és gondolkodj légy szíves, mielőtt hülyeségeket írnál. :) köszi

2012. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!