Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utaljátok a Valentin napot?

Figyelt kérdés

Sokan amerikából átvett hülyeségnek, giccsparádénak tartják. Azonban arra nem gondolnak igazán, hogy ezzel eggyel több nap van, ebben a nehéz életben( elbocsátások, adó növelés, benzinár növelés), amikor örülhetünk valaminek, és ünnepelhetünk.

Értem én, hogy nem csak ezen az egy napon kell szeretni a párodat, de akik több éve együtt vannak, és már igencsak megszokták egymást, azoknak jól esik egy kis plussz törődés, egy apró kedvesség, stb.

Okés, a kis tizenéves tinik túllihegik a dolgot, de akik már házasok és együtt vannak több éve, titkon miért nem vallják be, hogy jólesne a párjuktól egy apró figyelmesség?

Saját társaságomból úgy vettem észre, azok ellenzik a valentin napot, akik nem boldogok a párjukkal igazán, vaaagy a pasijuk egy állat, aki a nőt semmibe nézi, nehogymár még ő vegyen neki egy szál rózsát..



2012. febr. 9. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szó sincs róla, tényleg giccsparádé. viszont én nem utálom. A páromnak mindig kedveskedek virágokkal (imádja ezeket) és nekem ez okoz örömet, ha látom mosolyogni, és még néha csöpögös szövegeket is bedobok, hogy jobban bevágódjak 22/F
2012. febr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nézd, én tényleg giccsparádénak tartom. Azzal semmi bajom, h örülnek egymásnak az emberek (bár ez néha gyomorforgató ilyenkor), de én a Valentin naptól függetlenül tudok nagyon boldog lenni, nekem nem kell ehhez egy ilyen "ünnep".


A szüleim mindig megegyeznek, h nem vesznek egymásnak semmit, mert ők is komolytalannak tartják. Amikor este apa hazajön a munkából, mindig átad anyunak egy szál rózsát. Anya mindig meghatódik és megcsókolják egymást. Ez tényleg nagyon szép, nincs túllihegve, apró gesztus... még oké.


De nem tudom elviselni a sok giccses sz.rt az áruházakban, fel van fújva az egész, mindenhol tucat szívecskés párnát, poharat, lapot... látok, a legtöbb lány vigyorog, kezében az ajándékkal, a többi meg a pillantásával gyilkol, mert magányos. A férfiak nagy része pedig le se sz.rja az egészet, és bár nem vagyok férfi, én is ide tartozom. Nem vagyok hűdehipihepi, nem vagyok durcás, h nincsen kapcsolatom, ezért nem kapok hülyeségeket, ugyanolyan napnak tartom, mint a többit. Akinek számít, legyen boldog, csak engem kíméljenek meg. :) Ha meg ennek apropóján hív el egy srác sörözni és közben kinevethetjük az elalélt embereket, azt nem utasítom vissza. :)


De nem utálom. Csak nem izgat a dolog, nem tartom fontosnak. :)

2012. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
Én csak pénzt szoktam utalni, a Bálint-napot (mert ez a magyar neve) nem :)
2012. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
jajj, elírtam, ne tessék már haragudni...pff. de felszínes vagy...magyar mentalitás...a hibát kiszúrni egyből a másikban...
2012. febr. 9. 12:34
 5/34 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, csak szimplán leszarom. Még annyit se ér ez a nap, hogy utáljam:)
2012. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Az a baj a Valentin nappal, hogy tényleg giccs, pedig eredetileg ez nem is a szerelmesek napja.

Amikor én elkezdtem angolt tanulni (és ez nem tegnap volt), az angol könyvemben volt egy lecke, ami a Valentin napról szólt, aszerint ezen a napon a barátoknak, közeli ismerősöknek kedveskednek az emberek, és nem elsősorban a szerelmüknek.

2012. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

" Saját társaságomból úgy vettem észre, azok ellenzik a valentin napot, akik nem boldogok a párjukkal igazán, vaaagy a pasijuk egy állat, aki a nőt semmibe nézi, nehogymár még ő vegyen neki egy szál rózsát.."


Ilyen butaságot ritkán szoktam olvasni..


Ez messze nem igaz.A legtöbben ahogy mi is azért nem szeretjük a Valentin napot,mert nemmás mint az üzletemberek újabb pénzszerzési akciója.

Én boldog házasságban élek,de nevetségesnek tartom,hogy évente 1 nap (ugye Valentin nap) minden idióta rohangál,és jajgat,hogy mit vegyen a párjának,mibe öltözzön,és mit készítsen neki..

Az év 364 napból áll. Nem normális dolog 1 napig álszerénykedni,és ajándékokat venni ha nem is vesszük komolyan..

Az én férjem az év minden napján kimondja,kimutatja hogy szeret.Ahogy én is.Nekünk (és a legtöbb embernek) nem kell külön kiemelni egy napot ezért.Hiszen ott van több mint 300 nap hogy kedveskedjünk,szeressük a másikat.Elég szomorú ha valaki Valentin napra hivatkozva lohol ajándékok után..Mintha csak ez a nap számítana..Nekünk fontosabb az évfordulónk napja...

Csak megjegyzem,hogy rendszeresen kapok rózsát,bon-bont,csokit csak azért mert így akar örömet okozni,és szeret.Ehhez nem kell senkinek Valentin nap-..

2012. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Nekem semmi bajom sincs vele, sokkal jobban idegesít az,mikor minden sarkon azt hallom, hogy fujj meg giccs meg amcsiszar meg sápítozás a köbön. Ja, és a személyes kedvencem a "nem csak valenin napon kell szeretni egymást". Hát ki a fenefranc mondta, hogy csak akkor kell? Agyrém, hogy mindig találnunk kell valamit amin lehet pattogni. Akinek nem tetszik az fogja be, én sem szívlelem, de mégsem csesztetek mindenkit, aki esetleg megpróbálná szeretni or élvezni or bármi. Chö.
2012. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van a lerdezonek.

Akkor ennyi erovel toroljuk el a karacsonyt, a husvetot, a munka napjat meg mindent aztan mindenki menjen a fa.szomba es unnepljn akkor minden nap...

2012. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

NEM csak valentin napon kell szeretni a másikat, hanem EZ az a nap, ami arról szól, azért lett kitalálva, hogy a kedveseddel foglalkozz!!!

A Karácsony pl. a szeretet ünnepe, mégsem csak ezen a két napon szeretjük a családot, s ilyenkor is loholunk ajándék után...akkor hogy is van?!

Kár, hogy az emberek nem tudnak örülni már az ünnepnek...nem kötelező megvenni az üzletek kínálta hülyeségeket (persze ez is nézőpont kérdése, a kereskedő is egy ált. magyar vállalkozó, aki meg szeretne élni, s inkább örülhetnénk, ha valamiből széles a kínálat és lehet válogatni).

2012. febr. 9. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!