Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fizessen, a lány, vagy a fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen, a lány, vagy a fiú?

Figyelt kérdés

Konkrétabban: 2 éve élek párkapcsolatban a barátommal, én 22 ő 28 éves. Miskolcon lakik és ott dolgozik, a szomszédos városból szoktam felmenni hozzá (sosem megyek üres kézzel), én elvégeztem egy főiskolát, de sajnos még nem találtam munkát. Elég sokat dolgozik, és nem keres túl jól, ezért egyáltalán nem szoktunk eljárni sehová, ami engem eléggé zavar, de megértem (már egy jó ideje).

Egyik este mégis megbeszéltük, h elmegyünk sörözni kettesben, és ő azt mondta, h szeretné, ha felesben fizetnénk. Én ezen nagyon felháborodtam, hogy ezt mégis hogy gondolta? 300-500 Ft-t sajnál, mikor mindig feljövök hozzá, segítek, stb? Szerintetek ez jogos volt a részemről?


2012. febr. 7. 15:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lehet ilyenen felháborodni? Még ha te nem is így gondolod, ne várd el tőle, hogy ő fizessen a legtermészetesebben.
2012. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként te sajnálsz 300-500 Ft-ot?
2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

SZerintem tökre nem volt igazad.. amit mondtál meg is fordíthatnánk.. "nem igaz hogy sajnálsz 3-500 ft-ot erre"..


Nesze nektek egyenjogúság! :D

2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jogos volt. Elhiszem, hogy nem veti fel a pénz, és nem bocsátkozik nagy költekezésekbe. De könyörgöm 300 Ft. Ráadásul tényleg ha alig mentek valahova. Ez a legkevesebb...
2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem volt sem szép, sem jogos a részedről, főleg úgy, hogy tudod, hogy nem veti fel a pénz. Téged sem vágna földhöz az a 3-500 forint.
2012. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Mivel anyagilag nem áll jól, így szerintem tök érthető, ha felesben szeretné. Ezen felháborodni szerintem kicsinyes.


28/n

2012. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
mikor távkapcsban éltem, csak én mentem fel hozzá, ezért fizette az utam felét. legtöbbször nem hagyta hogy fizessek valamit,de volt hogy sikerült rávennem.szerintem tök normális hogy felesbe fizetitek!
2012. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem sem volt jogos, egyrészt gondolom, hogy a pasinak mennyi kedve volt odamenni és akkor még neki is kéne fizetni? simán kibírod te is azt a 3-500ft-ot, ha meg annyira akarsz menni valahova, akkor mész a barátnőiddel.
2012. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

> Szerintetek ez jogos volt a részemről?

Szerintem nem.

2012. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én az útért oda-vissza kb 2200 Ft-t fizetek ki =sajnos már incs diákjegyem), és mindig viszek valamit. És igen, számít, mert nekem még nincs munkám. 100e-t keres.
2012. febr. 7. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!