Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszára vagyok főképp kíváncsi. Ez mit jelenthet? Mit szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval az van hogy 2héttel ezelőtt jártam egy lánnyal két hetet,de szétmentünk kis hülyeség miatt.Aztán próbálkoztam de azt mondta ez még neki nem megy,aztán én írtam neki facebookon hogy ne írjon rám egy darabig mert ez így rossz nekem,hogy mindig rám ír akkor nem tudom elfelejteni.oké nem is írt rám de aztán rá 2napra rá írtam én mert kellet egy telefonszám.és jól elbeszélgettünk aztán ilyen 2naponta újra rám írt és most már minden nap rám ír mikor feltudok menni.Azt tudni kell hogy egyszer beszéltük hogy ő sose ír rá senkire mert mindig ő rá írnak.és most mindig rám ír.nem értem,hogy miért ? Így tényleg nem tudom elfejteni,jó már nem érzek úgy meg nincs rossz kedvem miatta.De ha esetleg akar valamit miért nem mondja meg?? Én nem fogok már nála próbálkozni,mert elég sokszor tettem és bele fáradtam.Szóval lányok ilyenkor ez nálatok mit jelent ?


2012. febr. 4. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Először is: a szex jövevényszó, MAGYAR SZÖVEGBEN így helyes írni.

Döntsd el, hogy TE mit akarsz, ne tőlünk várd a megoldást!

a) Megszakítani a kapcsolatot (akkor a legegyszerűbb megoldás, írsz egy elköszönő levelet, hogy mi az ami zavar, és ha szeretné megbeszélni, akkor egy héten belül tegye meg mert utána virtuálisan is lezárod a kapcsolatot, vagyis letiltod.)

b) Adsz neki még egy esélyt (megoldás: megbeszéltek egy randit telefonon. Eredménytől függően újradöntesz: "a"/"c")

c) harcolsz érte (Megoldás: romantikusan "nyomulsz", papírlevelekkel, virággal, stb. "bombázod" de csakis kulturált módon, és türelmesen, és tiszteletben tartva bizonyos határokat.)

Neked kell döntened, a mi véleményünk lényegtelen, úgysem látjuk a tárgyilagosan a helyzetet, hisz te se látod, és még le se tudod írni. Egyedül arra jó, hogy a felelősségedet elhárítsd. Márpedig a felelősség minden működő kapcsolat egyik alapvető pillére. (többi pl. a szeretet/szerelem, tisztelet, őszinteség, bizalom, közös célok.)

2012. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.kapcsolat meg szakítva :D
2012. febr. 10. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!