Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok válaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok válaszára vagyok főképp kíváncsi. Ez mit jelenthet? Mit szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na szóval az van hogy 2héttel ezelőtt jártam egy lánnyal két hetet,de szétmentünk kis hülyeség miatt.Aztán próbálkoztam de azt mondta ez még neki nem megy,aztán én írtam neki facebookon hogy ne írjon rám egy darabig mert ez így rossz nekem,hogy mindig rám ír akkor nem tudom elfelejteni.oké nem is írt rám de aztán rá 2napra rá írtam én mert kellet egy telefonszám.és jól elbeszélgettünk aztán ilyen 2naponta újra rám írt és most már minden nap rám ír mikor feltudok menni.Azt tudni kell hogy egyszer beszéltük hogy ő sose ír rá senkire mert mindig ő rá írnak.és most mindig rám ír.nem értem,hogy miért ? Így tényleg nem tudom elfejteni,jó már nem érzek úgy meg nincs rossz kedvem miatta.De ha esetleg akar valamit miért nem mondja meg?? Én nem fogok már nála próbálkozni,mert elég sokszor tettem és bele fáradtam.Szóval lányok ilyenkor ez nálatok mit jelent ?


2012. febr. 4. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a facebooknak. :) Találkozzatok inkább élőben, akkor kiderül, hogy mit akartok egymástól.
2012. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mivel te írtál rá szerintem úgy gondolja hogy már elfelejtetted és jó barátok lettetek.
2012. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szakadj el a f a sz booktól próbálj emberként viselkedni!
2012. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a facebooknak. :) Találkozzatok inkább élőben, akkor kiderül, hogy mit akartok egymástól.



A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 1/3 ma 13:37 Privát üzenet Hasznos számodra ez a válasz?



Mivel te írtál rá szerintem úgy gondolja hogy már elfelejtetted és jó barátok lettetek.



# 2/3 ma 13:41 Privát üzenet Hasznos számodra ez a válasz?



ACABMészy válasza:


szakadj el a f a sz booktól próbálj emberként viselkedni!

2012. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Múlt héten kitalálta hogy elmegy vásárolni,aztán mondtam neki hogy mit szólna ha elmennék vele?És azt mondta mégse megy majd inkább pár nap múlva mert közbe jött neki valami.Most itt nem az fb-n van a hangsúly.Én szívesen találkoznék vele élőbe,csak én annyit próbálkoztam hogy meguntam.Meg ő szakított ha akar valamit szerintem ő hívjon el.
2012. febr. 4. 13:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Még jobb ha telefonon beszéltek, unalmas már ez a facebook mánia, szerintem korrektebb lenne, ha személyesen beszélnétek meg az ilyen dolgokat! Már ha van vér a pucátokba!
2012. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ha vásárolni akart menni, és mikor felvetted neki, hogy te is mennél, és erre mondta,hogy mégse mert közbejött valami, az elég egyértelmű lekoptatás... mert ,,te" jöttél közbe neki.

Ne tulajdoníts ekkora jelentőséget a fésznek.

2012. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
öcsém...nem kellesz a csajnak:) ennyi csak szopa*t
2012. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, nem elég világos a kérdésed.

1. Nem derül ki a körülményekből, hogy hány éves ő, és te. (bár egyikőtök sem lehet valami érett)

2. Nem derül ki az sem, hogy mit jelent nálad a "próbálkozás": mi volt a CÉL (szex...)

3. Hogyan "próbálkoztál"?

4. Két hét alatt mennyire mélyült el a kapcsolatotok?

5. Amikor a telefonszámot kérted, tisztáztad-e vele, hogy csak a telefonszám kell, és ez nem ürügy a folytatásra? (Valóban így volt?)

6. Találkoztok-e más alkalmakon (pl. suli)

És a legfontosabb: Tisztában vagy egyáltalán azzal, hogy te mit akarsz magadtól és a lánytól?!


Egy megbeszélés sokat segíthet, de ha az nem megy, írj neki levelet. (lehetőleg papíron, annak van súlya, és ne facebookk-on)


Mondjuk lehet hogy ebben a hidegben valóban nem akar kimozdulni otthonról, ez érthető.


Ha sokáig halogatjátok akkor a két hetes "kapcsolat" jelentősége és aktualitása elveszik...


Javaslom, hogy ne "próbálkozz", hanem cselekedj! :)

írd meg neki, hogy a facebookos dolog nem jön be neki, és vagy személyesen szeretnél vele beszélni, de a facebook önmagában nem elég, és letiltás lesz a vége. (akkor egyikőtök sem látja többé a másikat, és nem is tudtok egymásra írni)

2012. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok ő 18 .Lehet kicsit érthetetlenül fogalmaztam.leszögezem semmiképpen nem csak a sex volt a cél ,hanem egy rendes kapcsolat nem 2-3 hétre.Amúgy sex nem is volt.A próbálkozás meg azt jelent,hogy próbálkoztam hogy kezdjük újra.És a 2hét alatt elég jól elvoltunk meg kedveltem,de előtte egy hónapig beszélgettünk és csak utána találkoztunk.Igen csak a telefonszám kellet,de utána elég jól elbeszélgettünk.
2012. febr. 5. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!