Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit túlsúlyos és nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit túlsúlyos és nem túl szép csajoknak is lehet jóképű pasijuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Képet!

Képet!

Képet!

Anlkül nem sokat lehet mondani.

2012. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Látjátok ,hogy hova jut a világ? Mindenki csak a jólépű fiukkal akar kapcsolatot. És mi akinek nem jutott annyi szépség??? Mehetünk a francba örömlányokhoz igaz?


Nem értem miért kell a külsőt néznie mindenkinek. Miért nem elég az ,ha minden tőlem telhetőt megteszek egy lányért? Hogyha kicsit szebb pofám lenne akkor már annyira sok barátnőm lett volna ,de neem "legyünk barátok" utána meg lelki szemetes ládának akarnak használni mert ugye én rendes voltam meghallgattam kulturált ,jól nevelt voltam ,de nem szép...

Utána pedig csodálkozik ,hogy elküldöm a francba...


Nézzetek már légyszíves magatokba lányok. Olyan partnert kell választani aki hozzád megfelelő. Lehet ,hogy te sem vagy szép ,de akkor ne akarj már olyan partnert magadnak. Oké vannak igényeid ,de a saját szintjeidre méretezd azokat. Vedd úgy mint a házvásárlást. Hogyha nincsen pénzed akkor nem egy luxusvillát keresel hanem a lehető legolcsóbb ,de a legjobb állapotú házat.Kivételek persze akadnak mert ugye a lottót is megnyerik ,de csak ideiglenes a luxus...


Bocsánat ,hogy beoffoltam.


Egy csúnya srác..

2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ha gazdagok.
2012. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2012. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!