Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit túlsúlyos és nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit túlsúlyos és nem túl szép csajoknak is lehet jóképű pasijuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Benne van a tízparancsolatban.
2012. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A szépség relatív.
2012. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
hát a pasik inkább a külsőre mennek, de volt már rá példa hogy igen. Viszont szerintem csúnya lány nincs, azaz igénytelen, de ha valaki igényes, akkor elmegy fitnessezni, diétázik.
2012. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
persze.a szépság belülröl fakad. nekem is van egy több mnint száz kilos bnöm és eldobtam az agyam mikor megláttam a pasiját.
2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
biztos. de ha ennyire jóképű pasit akarsz, tegyél érte, és legalább fogyj le.
2012. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért elvárás, hogy jóképű legyen? Egy átlagos nem teszi meg?
2012. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet, de folyton aggódni kell miatta.
2012. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem olyan pasit szeretnék aki népszerű, és akit mindenki jóképűnek tart. Csak nem tudom elképzelni hogy beleszeretek egy olyan fiúba, aki nem tetszik.
2012. febr. 3. 18:17
 9/24 anonim ***** válasza:
igen lehet jó pasid, mivel a jó pasiknak nem kell jó nő beérik a kevésbé jóval is azokkal nincs sok para mint egy szép nővel....
2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fiút keress, akiről tudod hogy te is tetszenél neki, egyébként én is túlsúlyos vagyok MÉG, szóval nem várom egy lánytól se el hogy normálisan nézzen rám, meg azt se szeretném ha a cukrom meg vérnyomásom meg egyéb miatt kellene aggódnia minden nap.
2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!