Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit túlsúlyos és nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit túlsúlyos és nem túl szép csajoknak is lehet jóképű pasijuk?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 18:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A túlsúly az egyik dolog amit nem nehéz megváltoztatni a testeden.Hogyha az orrod formája nem tetszene ahhoz meg plasztikai műtét kellene....Szóval a túlsúlyosak le tudnak fogyni , minden csak akarat kérdése.Sok kövérebb nőnek egyébként szép arca lenne csak a túlsúly miatt torzul.
2012. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

De egy pasi se szeret bele olyanba, aki nem tetszik neki...érted.

Meg aki jóképű, az általában mások szerint is az lesz, nem csak szerinted. :)

A szépségért pedig lehet tenni, mert ha ennyire szempont nálad a külső, akkor te is add meg a párodnak, hogy szép barátnője legyen, ha majd összejössz valakivel. Kemény elhatározás kell hozzá, hogy le tudj fogyni, és nehéz idők elébe nézel, ha belekezdesz, de a végeredményért megéri. Mozogj sokat nagyon! Még ha nem is leszel egyből vékony, legalább feszes leszel, az se mindegy, hogy valaki hájas és úgy súlyos, vagy azért feszes... szóval ilyenekre figyelj.

2012. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kép privibe? Korrekt véleményt mondok.
2012. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nos igen, egy kép azért jöhetne.
2012. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Lehet! Pont tegnap láttam egy kövér, kancsal elég csúnya arcú csajt, egy egész tűrhető sráccal! A csaj tudhat vmit :) Sokan jól meg is nézték szegényeket :S
2012. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
rajtam is van pár plusz kiló és nem tartom magam szépnek. bár mások nem ezen a véleményen vannak. a pasim sem. szereti a kis hasimot is, elfogad olyannak amilyen vagyok, sőt kifejezetten vonzónak tart. persze nálam 3-4 kiló pluszról van szó, nem tudom nálad mennyiről. és hát kifejezetten jóképű is. de ne jóképű pasit akarj, hanem olyat aki szeret és te is szereted őt. ez felülmúl minden jóképűséget.
2012. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ha egyszer szerelmes vagyok valakibe azt jóképűnek is tartom, nem így van?
2012. febr. 3. 18:36
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha csak a belsőre mész, akkor nem feltétlen..
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem feltétlen. lehetsz szerelmes olyan pasiba is, aki esetleg csúnyácska, viszont igazi hercegnőként bánik veled.
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ja és 18:33 voltam.
2012. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!