Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi lehet az esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel több mint egy hónapja megismerkedtem. Már az elején egy hullámhosszon voltunk!Én is és ő is kapcsolatban volt. Én kb 2 hete lezártam az én 4 éves kapcsolatomat (nem feltétlenül miatta, de közrejátszott). Mindketten úgy érezzük hogy jól kijövünk egymással, nem vagyunk közömbösek és hogy mennyire összeillünk (volt csók, símogatás, mellsímogatás, de ennyi)! Tisztáztam vele, hogy nem leszek 3., tehát addig no sex míg ő kapcsolatban van (8 hónapja, nem működik a kapcsolatuk, nem szereti már)!

Már ő is tervezte és most meg is lépte!


De...!Habozik, és nem tud dönteni!!!(mert hogy jó volt látni szakítás után az exét, meg már most nem tudja hogy mit érez iránta ..)Már előtte mondtam neki, hogy nekem ő kell, és nem csak egy futó kaland, kedvelem és szeretek vele lenni!

Tőlem kérdezte hogy szerintem mit csináljon, vagy én mit csinálnék a helyében? Mondom ezt neked kell eldöntened!

Vagy azt várta, hogy megkönnyítsem a helyzetét?!

Azért valamelyest magam mellett beszéltem! Nem tudom hogy dönt, de tartok tőle hogy meghátrál!!!

Szerintetek???


2012. febr. 3. 17:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesbítve, 8 hónapja vannak együtt, de 1 hónapja kerülgetjük egymást és már előtte is tetszettem neki!!
2012. febr. 3. 17:26
 2/10 anonim ***** válasza:

őszinte leszek!


Az a pasi aki szeret egy nőt és tényleg kell neki és meg akarja szerezni h az övé legyen, az minden követ megmozgat érte!!!


De ez a pasi kétszínű egyrészt....játszik veled! Tutyimutyi is, biztos fél is a barátnőjétől meg nem is, és nem tud dönteni, olyan mint egy 14 éves gyerek...


A helyedben egyszerűen nem foglalkoznnék vele nem keresném kerülném nem tartanám vele a kapcsolatot, és ha nem tud dönteni h kellesz e neki vagy sem akkor addig ne keressen téged míg nem döntött!!!!


Ne hagyd már h szórakozzon veled! Térj észhez drága!!

27/f

2012. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hozzá érzelmileg kötődik, hozzád pedig szexuálisan (nem, nem ugyanaz..) És nem tud dönteni.. émodjuk nem hagynám el a páromat egy fellángolásért..
2012. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Hogy milyen igazad van!!!

"Az a pasi aki szeret egy nőt és tényleg kell neki és meg akarja szerezni h az övé legyen, az minden követ megmozgat érte!!!"

Ez egy értékes gondolat! A tanácsodat pedig megfogadom!

2012. febr. 3. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:

köszönöm! :)


egyébként ez tényleg így van!!


De ez pasikra igaz nem pedig a kis fiúcskákra akik soxor 30 évesen is egy rossz szó miatt fülük farkukat behúzva elballagnak...(érted mire gondolok)

2012. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen ezen már én is elgondolkoztam, hogy lehet/valószínű hogy "csak" fellángolás a részéről :(!Bár én nem erre számítottam!

A szakítás előtt még rossz volt a kapcsolatuk, meg "panaszkodott" rá..., most meg nem tud dönteni??!! Ez furcsa! Mind kettőtöknek igaza van!!

Köszönöm, hogy felnyitottátok a szemem!

2012. febr. 3. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

énis így gondolom, mint az előzők.

a barátod tese szeretted már?

elég furcsán hangzik, hogy ilyen könnyedén beszélsz egy 4éves kapcsolatról...ezek szerint nem szeretted már a barátod?!

az tuti, hogy szexuális vágyat érez irántad, de ne add meg neki, míg nem fordul tényleg komolyabbra a dolog.

Küzdjön érted, és ne legyen ilyen tutyi mutyi, h hát nmtom még se vagyis lehet jaj jaj...

temeg ne csináld ezt, hogy ott olvadozol neki, hanem legyél kicsit hidegebb és elérhetetlenebb.

ha nem lép, akkor ne zargasd, mert úgyis hiába...

2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, már "nem szerettem" a volt páromat! Nem feltétlenül a személyét, hanem mert nem tartott sehova a kapcsolatunk, a végén már 2-3 hetente találkoztunk!
2012. febr. 3. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:

lényegtelen h a kérdező szerette e a párját vagy sem lényeg, hogy TUDOTT LÉPNI! :)


Szóval örülnék ha megfogadnád tényleg a tanácsainkat mert szerintem most senki sem írt hülyeséget csak hasznosat!

Szóval nyitott szemek és sz@rd le ahogy azt fentebb már említettem!

sok sikert drága!

2012. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, köszi :) :) :) :)!!!!
2012. febr. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!