Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy újabb önsajnálkozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy újabb önsajnálkozó, kétségbeesett, önbizalom blah blah poszt?

Figyelt kérdés
Én is mind minden más srác szeretnék barátnöt..csak komoly kételyeim vannak a sikert illetöen, ahogy kezdem megismerni önmagam. 17 éves vagyok, suliban az a visszahúzódó tipus, lányokkal néha beszélek, akkor annyira koncentrálok hogy ha nem is lövöm el a beszélgetést úgy is merev és gépies vagyok, sokszor örülök ha nem fogyok ki a témákból 2 percen belül. A ``barátaim`` ( ne tévesszen meg a szó jelentése) szerint van humorérzékem - ezzel eggyer értek, néha azonban átcsap a humorom gúnyba. Akaratlanul is van egy kis megvetés bennem minden lánnyal szemben, talán az eddigi plátói, hamis remények és egyéb kellemetlen tapasztalataim miatt. Bulizni nem járok, koncertekre néha de ott is nehezen szabadulok fel, olyan érzésem van hogy mindenki engem néz ( ez nevetséges, tudom ), szorongok. Alapjában véve érzelgös vagyok, és már egy-két kedves gesztustól felcsillan a remény bennem. Ha az élsportoló és a kocka között kell besoroljam magam, valahol a kocka közelében vagyok. Pénzem nincs ( zsebpénzt nem kapok, dolgozni nem dolgozok mert ugye a suli ott van). Vannak hobbijaim, magamban sok értéket látok de még nem volt senki akinek kibontakozzak.. Öltözködés átlagos. Nem tudom mit írhatnék még, azt tudom hogy ti sem fogtok csodát tenni. Egyszerüen kiírtam magamból. Ha valamit kihagytam szóljatok. :)
2012. jan. 31. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

kihagytad, hogy beletörődtél abba, hogy ilyen (általad is belátott) gyökér vagy. ezért nem teszel ez ellen semmit, ezért nem barátkozol, nem szabadulsz fel, beszélsz sokat, mert megállapítottad, hogy te ilyen vagy és nem tudsz megváltozni. mert félsz kinyílni, azt hiszed, hogy te teljesen más vagy, senki sem értene meg, de egy-két hónap után rájönnél, hogy az ember mennyire nem egyedi, milyen sok közös vonás van bennünk, még olyan furcsaságokban, melyekre először nem is mernél gondolni... (csak ezt hagytad ki)

úgyhogy ajánlom, hogy nőj fel, tárd ki a szíved és lelked, és majd rádöbbensz, milyen is vagy valójában, és eddig milyen voltál. nagyon furcsa érzés lesz visszatekinteni a régi önmagadra, de mégis olyan, mint belegondolni, kisgyermekként milyen voltál. mintha egy teljesen más ember lettél volna, és ez azért van, mert az ember képes megváltozni, csak hinni kell benne... sok sikert hozzá!

2012. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!