Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közkedvelt médiaszemélyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közkedvelt médiaszemélyiség feleségének lenni = önbizalmam romokban. Nők asszonyok, lányok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Persze, tudtam mit vállalok be, de akkor még nem tűnt ilyen nehéz feladatnak.Páromat elárasztját Rajongói pl.facebookon ajándékokkal, fényképeinél - néhol finoman, néhol egyértelműen - adják tudtára, szeretnék közelebbről is megismerni.Ha elmegyünk valahová közösen, engem néha szinte levetkőztetnek tekintetükkel, néha irdatlan féltékenység hasogatja a levegőt.Rengeteg lementett képet találok a gépén, kategóriákkal jobb nőkről, mint én.Kicsinek, jelentéktelennek, randának érzem magam.Soha nem voltam hasonló helyzetben.Persze az ő hiúságának kiváló bájital minden egyes megjegyzés, de nekem, éles tőrök.Elérte azt is, hogy rohadtúl féltékeny legyek rá, pedig alapvetően sosem voltam az.Mindemellett biztonságan érezteti személyemet, hogy csak én, és csakis engem szeret...
2012. jan. 9. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmennék egy pszichiáterhez.
2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá ehhez a dologhoz az a baj.Képzeld el,hogy azok a nők irigykednek rád és szívesen cserélnének veled.Nem érdemes magad ezen felidegesíteni,inkább jót nevethetnél rajtuk.Örülj neki,hogy a férjed sok nőnek tetszik és legyél erre büszke.
2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tőled sokat tanulhatnék azt hiszem...
2012. jan. 9. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
És a párod mint mond? Amúgy tényleg légy büszke, te megszerezted ezt a pasit, a többi csaj meg csak csorgathatja a nyálát ;)
2012. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A párom szerint, nem jelent számára semmit a bóksereg. Ám, sosem vállata fel hogy házas mondjuk a profilján -társaságban,illetve nem töltene fel rólunk sosem képet.Semmi amiből rájöhetnének...ezért a lányokat asszonyokat nem is hibáztathatom, számukra ő látszólag szabad préda.A régi új "barátnő-k" is úgy tudták meg hogy a felesége vagyok, miután megállás nélkül udvaroltak neki, felhívtam őket telefonon vagy rájuküzentem facebookon hogy baromi idegesítő hajnal egykor az ő "fent vagy még" sms-eire kelni.Illetve mi van köztük kérdés?!(ez már a betegségem része)
2012. jan. 9. 22:17
 6/12 Gergo_30F ***** válasza:

nem hiszem, hogy döbbenetes újdonságként ér a nárcizmusa, igen, tudtad mit vállalsz.

az mondjuk már kifejezetten undorító, hogy legyezteti a hiúságát, nem vállalva nyíltan a kapcsolatotokat - és örülhetsz, ha csak ennyiről van szó. ez már túl van azon a bizonyos határon, kimondta az igent, vállaljon téged, ha ezzel el is esik a hódolói többségétől. ellenkező esetben őrlődhetsz tovább, pszichológus ide vagy oda...

2012. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet könnyű a helyzeted, de légy büszke rá, hogy Ő a férjed! A sok rajongó a te irigyed, mert szívesen cserélnének veled. Ne add fel a női büszkeséged! Ha elkezdesz látványosan féltékenykedni, azzal magad alatt vágod a fát. Légy erős és kitartó! Én is nagyon sokáig féltékeny voltam a barátomra, a facebook engem is kikészít... de megtanultam, hogy nem érek el semmit a féltékenységgel csak magamat örlöm. Így összeszedtem magam és nem mutatom ki, hogy mennyire féltékeny vagyok, már csak azért se!!! Rájöttem, hogy azzal csupán saját magamat gyengítem. Így inkább összeszedtem magam, kerestem magamnak elég elfoglaltságot. Mert ha féltékeny vagyok a jobb,szebb nőkre, azzal pont én hívom fel a párom figyelmét, hogy ki az aki jobban néz ki nálam. Ezért nem teszem, hanem több időt fordítok magamra, a külsőmre, és sokkal jobban is érzem magam a bőrömben. És már nem féltékenykedek,mert azzal csupán azt ismerném el, hogy én egy sz*r vagyok, XY pedig sokkal jobb. Szóval kitartás! Egy kis megújulás, torna, jóga stb. és sokkal jobban érzed majd magad. Ezt tudom neked tanácsolni. Nekem bevált. 22(L)
2012. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, azok akik akár baráti társaságból akár közönség találkozók miatt ismertek meg engem, tudják- vagyok.Nem fordul el vagy vonul félre tőlem, sőt fogja a kezem ölelget.A profiljai pedig össze vannak fonódva a munkájával, szerinte pedig egy profil egy egyénről szól aki nyitotta, nincs helye rajta másnak.Illetve a kapcsolati státusznak.Na ez viszont teljesen mellbe vágott utólag.Mert az imázs!
2012. jan. 9. 22:36
 9/12 A kérdező kommentje:

7/8!Válaszadó,nagyon jó!

Kár hogy se pénzem se időm magamra túlzottan.:(

De igyekszem hogy másként legyen.

2012. jan. 9. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed? Egy közkedvelt médiaszemélyiség nem ad annyit haza, hogy tudjál magadra is költeni?
2012. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!