Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közkedvelt médiaszemélyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közkedvelt médiaszemélyiség feleségének lenni = önbizalmam romokban. Nők asszonyok, lányok, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Persze, tudtam mit vállalok be, de akkor még nem tűnt ilyen nehéz feladatnak.Páromat elárasztját Rajongói pl.facebookon ajándékokkal, fényképeinél - néhol finoman, néhol egyértelműen - adják tudtára, szeretnék közelebbről is megismerni.Ha elmegyünk valahová közösen, engem néha szinte levetkőztetnek tekintetükkel, néha irdatlan féltékenység hasogatja a levegőt.Rengeteg lementett képet találok a gépén, kategóriákkal jobb nőkről, mint én.Kicsinek, jelentéktelennek, randának érzem magam.Soha nem voltam hasonló helyzetben.Persze az ő hiúságának kiváló bájital minden egyes megjegyzés, de nekem, éles tőrök.Elérte azt is, hogy rohadtúl féltékeny legyek rá, pedig alapvetően sosem voltam az.Mindemellett biztonságan érezteti személyemet, hogy csak én, és csakis engem szeret...
2012. jan. 9. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A látszattal ellentétben, médiában szerepelni, sokszor sok pénzbe és időbe kerül, nemdíjazás ellenében.Tudnék erről mesélni.A "médiázás" pusztán hobbi, szórakozás.Van rendes munkahelye, átlag fizetéssel.Ahogy nekem is.:-(
2012. jan. 10. 16:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ritka nagy paraszt a férjed. Én a helyedben már régen leléptem volna.

2014. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!