Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal aggódom egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal aggódom egy harmadik miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm facebook-on beszélget egy gyerekkel, de ugy hogy mindig a fiú ír rá.Mivel mostanában nem vagyok fennt túl sokat fb-n(sokszor nem egy időben vagyunk fennt), és mobilról nemtudom felhívni, pénz hiányában.És csak hétvégén tudunk találkozni.Így lassan azt veszem észre, hogy vele többet beszél facebook-on , mint velem(magyarul hétközben többet kommunikél vele).És ez nekem naygon szar érzés, de nem az én hibám.Attól félek, hogy a végén annyira meg lesz a közös összhang, hogy találkozni is fognak.Látom rajta, hogy nagyon hiányzok neki, meg minden(amikor hétvégén ujra látjuk egymást).Nagyon szeretem, és nem akarom, hogy ilyen okok miatt(mmint hogyx egy másik fiuval ,aki nyomul rá)egy harmadik fiúval lépjen félre)

17/f

4 hónapos kapcsolat


2012. jan. 29. 20:05
1 2 3
 21/24 tevetke ***** válasza:
Ha tényleg semmitmondó hétköznapi dolgokról beszélgetnek és jó a kapcsolat, akkor igazából ez nem hiszem, hogy okot kéne adjon "kutakodásra"... Jah, hogy valami nem stimmel?! Akkor azt meg kell beszélni. Nem kell mindenáron egy olyan kapcsolathoz ragaszkodni, ami nem működik, de végül is mindegy, mert még fiatalok vagytok, majd idővel beletanultok ezekbe a dolgokba...
2012. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

joggal aggódsz. Így kezdődik minden, elöször csak beszélgetnek, aztán már baszélgetnek és te hoppon maradsz.

Ha szólsz a bnődnek az a baj, ha nem szólsz akkor meg az.

hogy megnyugodj mindenképp beszéljétek meg és mond neki el h zavar téged és.........

2012. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"nem mutatom ki előtte a féltékenyégemet.azt se mondtam még neki, hogy szeretem(lánynak illik először)"


ne csodálkozz, ha másik sráccal beszélget....:)

2012. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szép a lánytól, hogy egy másik fiúval többet beszélget, mint azzal, akivel jár!


Másrészt az előző hozzászólónak nagyon igaza van, a fiú mindig a kezdeményező!

és én még ez is idetartozik:


"a lányoknak az kell, hogy kicsit bizonytalanok legyenek."


Nem, egyáltalán nem gondolnám (Lány vagyok)

Szerintem ponthogy jobban éreztethetnéd vele, hogy kell ő neked.


Megírod, hogy mi lett?

Ne aggódj, ha elment, akkor találsz jobbat, még nagyon fiatal vagy!

2012. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!