Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal aggódom egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal aggódom egy harmadik miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm facebook-on beszélget egy gyerekkel, de ugy hogy mindig a fiú ír rá.Mivel mostanában nem vagyok fennt túl sokat fb-n(sokszor nem egy időben vagyunk fennt), és mobilról nemtudom felhívni, pénz hiányában.És csak hétvégén tudunk találkozni.Így lassan azt veszem észre, hogy vele többet beszél facebook-on , mint velem(magyarul hétközben többet kommunikél vele).És ez nekem naygon szar érzés, de nem az én hibám.Attól félek, hogy a végén annyira meg lesz a közös összhang, hogy találkozni is fognak.Látom rajta, hogy nagyon hiányzok neki, meg minden(amikor hétvégén ujra látjuk egymást).Nagyon szeretem, és nem akarom, hogy ilyen okok miatt(mmint hogyx egy másik fiuval ,aki nyomul rá)egy harmadik fiúval lépjen félre)

17/f

4 hónapos kapcsolat


2012. jan. 29. 20:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
és láttam h mit leveleztek
2012. jan. 29. 20:22
 12/24 A kérdező kommentje:
.
2012. jan. 29. 20:23
 13/24 anonim ***** válasza:

Az hogy keveset beszéltek nem jelent semmit vannak olyan emberek akik csak hétvégén vannak együtt. Most hogy mondod hogy szereted nem sokat jelent az a fő mit nyújtasz neki.

Személyes eset négy év után ez a szitú állt fent nekem is és most boldogok már több mint 7 éve nem voltam jó ennyi . Még csak 17 vagy de vannak ilyen esetek van akik át élik és vannak akik nem. Most le a.... de lehet a másik sráccal tényleg jobban érzi magát az hogy általános dologról beszélnek arra utal hogy nem mernek közeledni vmi miatt.... Egyébként bizalom már megbukott !!

2012. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
éppen ezaz, hogy hétvégén tök kedves vagyok vele, meg minden, de hétköznap meg alig keresem, meg közömbös vagyok vele.de ezt akarom elkerülni, hogy megszokjon és elhidegüljünk.a lányoknak az kell, hogy kicsit bizonytalanok legyenek.
2012. jan. 29. 20:33
 15/24 anonim ***** válasza:

lánynak illik? hol élsz te?:D

a fiúnak illik ugyanúgy,m int az udvarlást.

2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jaja, nagy tévedésben vagy. Egyébként is, ez nem illik-nem illik kérdése, de ha már így nézzük, a férfiak szokták előbb kimondani.
2012. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
de most a kérésre térjünk vissza.majd meggondolom.
2012. jan. 29. 21:01
 18/24 tevetke ***** válasza:
Szerintem is a fiúnak kéne először mondani. Az meg, hogy elolvastad az üzeneteit... hát... nem szép dolog finoman szólva...
2012. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
utolsó hiába nem szép elolvasni...itt nem erről van szó.ha te is gyanakodnál és veszélyben éreznéd a kapcsolatot akkor te is elolvasnád..sok ember ezt mondja jaj én nem nem nézem meg,ha éreznéd hogy valami nem stimmel akkor tuti hogy belenéznél.amúgy meg az esetek többségében sokszor beigazolódik a gyanú sajnos és a kutatásnak ha szép ha nem,de általában mindig bejön hogy valami nem stimmel..miért félre b.aszni vagy másokkal kacérkodni szép dolog?nem hinném..legalább az ember tudja hogy kivel van dolga..ennyi
2012. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 DonKartács ***** válasza:
Egy kapcsolat attól kapcsolat hogy harmónia van tehát mindenki boldog. Egy harmadik fél nem azért jön mert lefizették ( bár nem kizárt ) XD vmi nem stimmel a kapcsolattal. Rájöttél hogy kevés vagy tanulsz a hibából majd legközelebb
2012. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!