Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal aggódom egy harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal aggódom egy harmadik miatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm facebook-on beszélget egy gyerekkel, de ugy hogy mindig a fiú ír rá.Mivel mostanában nem vagyok fennt túl sokat fb-n(sokszor nem egy időben vagyunk fennt), és mobilról nemtudom felhívni, pénz hiányában.És csak hétvégén tudunk találkozni.Így lassan azt veszem észre, hogy vele többet beszél facebook-on , mint velem(magyarul hétközben többet kommunikél vele).És ez nekem naygon szar érzés, de nem az én hibám.Attól félek, hogy a végén annyira meg lesz a közös összhang, hogy találkozni is fognak.Látom rajta, hogy nagyon hiányzok neki, meg minden(amikor hétvégén ujra látjuk egymást).Nagyon szeretem, és nem akarom, hogy ilyen okok miatt(mmint hogyx egy másik fiuval ,aki nyomul rá)egy harmadik fiúval lépjen félre)

17/f

4 hónapos kapcsolat


2012. jan. 29. 20:05
1 2 3
 1/24 Nazira ***** válasza:
100%
Bízz a párodban ő is társas ember kell neki a beszélgetés, nem hiszem ,h megcsalna főleg, h érzed szeret téged és hiányoztál neki. Elmondtad már neki, h ez 1 kicsit zavar téged és félsz, h elveszíted?
2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
a kapcsolatok bizalmon alapulnak, ha nem bízol benne, hogy téged szeret és azért van veled, akkor megérdemled, hogy aggódj és féltékeny légy.
2012. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem mutatom ki előtte a féltékenyégemet.azt se mondtam még neki, hogy szeretem(lánynak illik először)
2012. jan. 29. 20:11
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
bízzál benne.természetesen megértem hogy aggódsz,én is aggódnék de ha a lány igazán szeret téged akkor nem fog mással kikezdeni,ha meg meg tette akkor örüljél neki hogy megszabadulsz tőle.
2012. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak az a megoldás, hogy többet találkoztok és többet foglalkozol vele. Nálam van úgy, hogy mással többet beszélek mint a barátommal én nem hagynám ott de azért jobb szerintem megelőzni a bajt. Mert előbb utóbb megunnám a banánt :)
2012. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Nazira ***** válasza:
Az nem úgy megy, h kinek illik ebben nincs szabály :D Én mondjuk megelégszek azzal is ha éreztetik velem... Én nem aggódnék a helyedben bízz benne és valahogy célozz rá ha nem akarod megbeszélni vele, h azért nem szeretnéd ha talizna más fiúkkal.
2012. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mondd meg neki, hogy szereted. Nincs megszabva olyan hogy kinek illik, meg kinek nem. Amúgy meg én lány vagyok és én ezt pont fordítva gondolom. Szerintem a fiúnak illene jobban, ha már erről van szó.

Úgyhogy szerintem mondd meg neki, hogy szereted, és hogy aggódsz a másik srác miatt.

2012. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szar érzés hiába mondja hogy nincs semmi meg hogy bíz benne az nem azt jelent hogy nem fog félre qni. valahogy győződj meg róla keylogger :)
2012. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

ma 20:19


azt a keylogert rálehet küldeni távoli gépre is?

2012. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
csak hülyéskednek, meg ilyen általános témákról dumálnak.láttam az üziket, mert ewlfelejtett kilépni egyzser a facebook-járól
2012. jan. 29. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!