Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelentőséget tulajdonít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelentőséget tulajdonítanál annak ha a párod facebookon hirtelen megváltoztatná a családi állapotát és mindent letiltana?

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki jön majd hogy facebook meg mit tudom én...én fent sem vagyok,az egyik ismerősöm mondta...ha eddig nem zavarta akkor miért kellett hirtelen így megváltoztatni?
2012. jan. 28. 13:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ma 14:12


nem az izgat hogy nincs beállítva,hanem az izgat hogy eddig be volt állítva...azt nem értem miért kellett ilyen hirtelen megváltoztatni..azt mondta attól fél hogy a képei alá irkálnak valamit..na most ha én csak ettől félek akkor fogom és letiltom a képeket és nem az egész mindent..ha eddig nem volt zavaró az hogy látják a családi kapcsolatát akkor most miért az?

2012. jan. 28. 14:16
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkezdte böngészni az adatvédelmi beállításokat, és egyúttal mindent, amit úgy érzett, kipipált, és nagyon jól tette, rengeteg az adathalász. Szerintem is üldözési mániád van.
2012. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!