Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelentőséget tulajdonít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelentőséget tulajdonítanál annak ha a párod facebookon hirtelen megváltoztatná a családi állapotát és mindent letiltana?

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki jön majd hogy facebook meg mit tudom én...én fent sem vagyok,az egyik ismerősöm mondta...ha eddig nem zavarta akkor miért kellett hirtelen így megváltoztatni?
2012. jan. 28. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt töle kellene megkérdezned.
2012. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
volt egy rejtélyes kiruccanása egyik nap,délutántól egészen éjfélig és amikor haza ért az volt az első dolga hogy letiltott mindent és a kapcsolatban részt is...miért lett ilyen hirtelen zavaró?
2012. jan. 28. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak az ismerősöd nem látja. Lehet csoportokat létrehozni, és beállítani ki mit láthat. Ez nagyon hasznos dolog, mert vannak olyan emberek, akikkel nem szeretnék megosztani bizonyos képeket, linkelgetéseket, infókat. Tehát a tiltás vonatkozhat erre. Ezeket a beállításokat nem mindenki ismeri, hogy van, meg hogyan is kell. Ő lehet most találta meg. A családi állapotát lehet véletlen állította át csak nem vette észre. Mire állította át és mi volt eddig? Ne képzelj be dolgokat, meg a kedves ismerősöd kavarni akar.
2012. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Tőle kéne megkérdezned.Szerintem nagy valószínűséggel szakítani fogtok.Vagy lehet,hogy megismerkedett valaki olyannal aki előtt szégyenli,vagy titkolja,hogy veled van kapcsolatban.
2012. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 13:40


eddig mindent lehetett látni..most semmi nem lehet látni,szinte minden bevolt neki állítva..a kapcsolatban is...nem véletlen állította úgy mert mondtam neki,akkor legalább vissza állította volna,azzal magyarázta az egész beállítást hogy az egyik ismerősének egyfolytában írtak idegenek a kép alá...akkor nem értem miért nem lehet csak azt hogy a képeket nem lássák...

2012. jan. 28. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tulajdonítanék neki jelentőséget, főleg, hogy én sem tartom jónak, hogy a facebookon mindent kiteregetünk magunkról. El nem tudod képzelni, mennyien kutakodnak információk után.


Simán lehet, hogy csak az a bizonyos ismerős nem láthatja a dolgokat, én egyébként sem adnék egy ismerős szavára, hisz te saját magad nem vagy facebookon, akkor miért érdekel?

2012. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit változtatott a kapcsolati állapotán? Szingli lett, vagy özvegy? :) Egyébként ha már párodnak nevezed ezt az embert, gondolom olyan viszonyban kéne lennetek, hogy ezt meg merd tőle kérdezni.
2012. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 13:43


nem de beléptem és megnéztem és tényleg úgy van beállítva..semmit nem látni...és az pont tegnap éjfélkor jutott eszébe az is érdekes..miután egész délutántól éjfélig nem tudom hol volt...miközben velem kellett volna találkoznia..és kitalálta hogy hirtelen közbe jött neki valami és csak későn ért haza,amikor haza ért az volt az első dolga hogy átálított mindent...ha eddig nem zavarta akkor most miért hirtelen?

2012. jan. 28. 13:47
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 13:46


megkérdeztem és elég hülye magyarázatot adott..azzal magyarázta hogy az egyik ismerősének mindig írtak idegenek a képek alá...persze ez hihető de azt mondta már régen át akarta állítani csak nem tudta hogy kell,ami nem igaz mert nagyon is ért a gépekhez és főleg ezekhez...és akkor miért nem csak a képeket tiltotta le?miért ne maradhatna ott hogy kapcsolatban??ha eddig nem zavarta akkor most miért??

2012. jan. 28. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Senkinek semmi köze a családi állapotához. Nem értem, miért rugóznak annyit a nők azon, hogy facebookon nem tesz mindent közzé a párjuk. Kicsit üldözési mániád van kérdező.


Egyébként meg én is informatikai végzettséggel rendelkezem, de mire a facebookon kibogarásztam az összes adatvédelmi beállítást...hidd el, nem egyszerű.


Továbbra sem értem, miért izgat ez téged, főleg ha nincs is facebookod.

2012. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!