Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes utána futni? Belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes utána futni? Belém szerethet még?

Figyelt kérdés
van egy lány teljesen beleszerettem és elkezdtünk randizni és már csók is volt de egyszer csak ott hagyott én meg úgy voltam vele hogy biztos nem jövök be neki de elkezdett keresni 3 napig azon győzködött hogy szeret meg nem akar elveszíteni meg fontos vagyok neki és én elhittem és újra elkezdtünk randizni meg már egy buliba egész este csókolóztunk de megkérdeztem hogy mit érez és azt mondja hogy nem szerelmes meg hogy próbál de nem jön a szikra meg ilyenek de nem értem akkor miért csinálta mind ezt hogy érhetném el hogy szerelmes legyen vagy lehet még szerelmes belém vagy mit akar nagyon kész vagyok segítsetek mit tegyek?
2012. jan. 25. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az első fium 6 hónapig várt arra, hogy kimondjam "szeretlek", mert nem voltam benne biztos, hogy csak jól érzem magam vele vagy tényleg szeretem. Végül 4 évig jártunk és ő csalt meg engem, nem én. Nagyot csalódtam, de minden seb begyógyul és jött utána még néhány másik szerelem.


Így utólag (hogy rosz vége lett) nem tudom, lehet, hogy nem kellett volna kezdenem vele, ha az elején nem éreztem egyből a szerelmet, csak később. Egy biztos, erőltetni nem szabad.


Nem mindenki lángol az első 5 perc után, hanem attól szeret bele a másikba, hogy megismeri. Én még soha sem lettem szerelmes 3 randitól, de azért adtam esélyt a kapcsolatnak, hátha jó lesz a vége.


40/N - 10 éve házas :-)

2012. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
NE ADD FEL!!!! MERT ÉRDEMES!!
2012. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi,nem is akarom feladni mert az rosszabb lenne ha feladnám mert akkor tudom hogy nem tettem érte semmit.Az hogy mennyire ismerjük egymást az nem befolyásolja mert már 3,5 éve ismerjük egymást, nem tudom hogy mit érezhet,azt mondja hogy nem szerelmes de nagyon szeret nem értem.
2012. jan. 26. 16:36
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy kis időt, hogy átgondolhassa mit is érez pontosan. Tudod, előfordul, hogy az emberek nem biztosak még az érzéseikben, ezért teljesen elbizonytalanodnak. Személy szerint én is sokáig így voltam a barátommal, de nemsokára már 2 éve együtt leszünk, szóval szerintem még érdemes várni kicsit... :)
2012. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!