Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes utána futni? Belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes utána futni? Belém szerethet még?

Figyelt kérdés
van egy lány teljesen beleszerettem és elkezdtünk randizni és már csók is volt de egyszer csak ott hagyott én meg úgy voltam vele hogy biztos nem jövök be neki de elkezdett keresni 3 napig azon győzködött hogy szeret meg nem akar elveszíteni meg fontos vagyok neki és én elhittem és újra elkezdtünk randizni meg már egy buliba egész este csókolóztunk de megkérdeztem hogy mit érez és azt mondja hogy nem szerelmes meg hogy próbál de nem jön a szikra meg ilyenek de nem értem akkor miért csinálta mind ezt hogy érhetném el hogy szerelmes legyen vagy lehet még szerelmes belém vagy mit akar nagyon kész vagyok segítsetek mit tegyek?
2012. jan. 25. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a közelében, adj neki időt!
2012. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd rá a dolgot, érezze, hogy akarod, de azt is, hogy elveszíthet....
2012. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy a szerelem a szeretkezéssel jön (b*szással) és vagy szerelmes lesz vagy nem.... normális esetben az lesz, mert szerintem ez így is működik......
2012. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy eltávolodtam tőle ha találkoztunk köszöntem és mentem tovább és utána jött hogy szeret és nem akar elveszíteni de most meg megint azzal jön hogy ő nem szerelmes többet érez mint egy barát de nem szerelmes mit jelent ez segítsetek :(
2012. jan. 25. 22:08
 5/14 anonim ***** válasza:
azt jelenti amit mond, én se lennék nőbe szerelmes, akit még meg se dugtam !!!!!!! ennyi
2012. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de a lányoknál ez mit jelenthet? nem értem a női gondolkozást, azt mondták nekem hogy ha olyat tett hogy ő keresett meg engem és megalázkodott hogy ő keres akkor tutira szeret de most meg azt mondja hogy többet érez barátnál de nem szerelmes annyira szar
2012. jan. 25. 22:19
 7/14 anonim ***** válasza:

nem érdemes vele foglalkozni, keress mást...

18/L

2012. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ha egyszer szerelmes vagyok belé és hiába lenne helyette másik 3 akkor is őt akarom mit tehetnék hogy tudja végre mit akar vagy hogy tényleg el tudja fogadni hogy szerelmes vagy nem is az csak kihasznál vagy mit akarhat?
2012. jan. 25. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Nőből van, egy szavát se hidd el, mikor az érzéseiről papol. Kb fél nap alatt változnak... Gyorsabban, mint a frontok.


Nem kellesz neki annyira, de a semminél jobb vagy, és most vívódik, hogy keressen-e tovább, vagy horgonyozzon le melléd egy kicsit.

2012. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, ha szerelmes vagy belé, és nem kell másik három? Erre van egy angol szakkifejezés:


You are fucked, my friend.


Komolyan. Persze lehet az a baja, hogy tudja (biztosan tudja), mennyire tetszik neked, és így már nem vagy kihívás.


23F

2012. jan. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!