Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon menne a dolog?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt szakítanunk kellett a párommal. Szüleim szerint nem hozzám való, így nem nem engedik, hogy hozzám járjon. Az ő szülei pedig dühösek rám, mert nem állok ki a párom mellett minden esetben!Úgyhogy a páromat is "eltiltották" tőlem.

Szeretjük egymást, és titokban el akar jegyezni, vagyis ilyen fogadalom lenne, mivel én elutazok egy évre külföldre. (júliusban)Szerintetek menne a dolog míg itthon vagyok? Aztán meg majd meglátjuk, hogy míg külön vagyunk, mi lesz velünk...


2009. máj. 28. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:

Én: 19

Ő: 24

2009. máj. 28. 17:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Sztem ha ugyis nemsokára elutazol akk mondd meg a szüleidnek h addig igenis szeretnél vele lenni.majd ha hazajössz és mind2en még mindig szeretitek egymást akk lehet működne.

2009. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez egy igen érdekes dolog... szerintem lázadj a szerelem mindennél fontosabb:) szerintem menne...beszélj a szüleidddel hogy neked rossz nélküle^^
2009. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy év az nagyon sok idő!De persze működhet ha igazán!!!! szeretitek egymást és nem csak azért csináljátok,hogy a szülőket bosszantsátok.De kalkuláld bele azt is,hogy te is megismerhetsz valakit akinek nem tudsz majd ellen állni és ő is.És akkor nem tudtok majd felszabadultan boldogok lenni mert ott van az eljegyzési gyűrű.Szerintem majd ha visszajöttél térjetek rá újra erre a témára ha még mindig egyedül vagytok.
2009. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sztem még túl korai.19 évesen nem hiszem h el kéne kötelezned magad,mert lehet h később megbánnád! Várd meg az utazás végét aztán lesz ami lesz.
2009. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Addig pedig élvezzétek egymást.Titokban még édesebb!!!:)
2009. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én már írtam de mondjuk kihagytam valamit mert nem értettem valamit..konkrétan egy eljegyzési gyűrű igen komoly dolog és valaki írta azt hogy nem szabadolnátok fel...teljes mértékben igaza van...de a szüleidnek viszont azért elkéne mondani tényleg hogy így nem jó neked..(2.komiss)
2009. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!
2009. máj. 28. 18:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen dolog már ez, hogy egy 19 éves felnőtt embernek a szülei mondják meg, hogy kivel járhat...? Ez durva. Szerintem ha szeretitek egymást, akkor persze, hogy menne a dolog. A szülők meg előbb-utóbb beletörődnek, ha tényleg úgy alakul, hogy együtt maradtok.
2009. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!