Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm 17 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximilian85 kérdése:

Ha a barátnőm 17 évvel idősebb nálam, külsőre és belsőre is hasonlít rám és nagyon egy hullámhosszon vagyunk ettől még lehet tartós a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
19%

Egyébként ha tökéletes választ akarsz, akkor ez az!


"Kapuzárási pánik......még épp tüzel a kis m#ffja és jól jön egy ilyen 6 lövetű csődör.Kurogatni,persze.Be ne vedd már,hogy testi-lelki társának tart.....nusika.És ő nem a barátnőd,hanem a szeretőd,te meg csak a kanja vagy. Ja,a kérdésre pedig,persze,hogy lehet tartós,míg te birod tölténnyel,ő meg szusszal...."

2012. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy tartós kapcsolatot akarok, csak azt kérdeztem, hogy működne e! Szorult bele értelem, aranyos, kedves és nagyon jól megértjük egymást. Próbálkoztam én korban hozzám illő csajokkal is, sokkal, de kivétel nélkül mind egyforma volt, számító, önző és nagyképű. A normálisabbaknak meg van barátja :) Én sem azt tervezem, hogy egy nálam 20 évvel idősebb nővel alapítok családot! Most ezt dobta a gép, beszélgetünk, elvagyunk és nem tudom mi lehet belőle!
2012. jan. 20. 15:06
 23/33 anonim ***** válasza:
21%

Semmi. Idővel majd megtudod. (csak akkor nehogy késő legen már)

Keresgélj tovább. Nem vagy még olyan öreg, hogy feladd.

2012. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Több mint 5 éve keresek és eddig csak átb*asztak. Persze ebből tanultam sokat, és sosem adom fel, semmit sem adok fel :)
2012. jan. 20. 15:10
 25/33 brigi15152 ***** válasza:
19%
Akkor most hosszú távút, v nem azt akarsz? Döntsd már el! Mellesleg ha igen talán azon is el kéne gondolkodnod h ki fog majd gyereket szülni neked... nem? Mert ő már nem fog.
2012. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
21%

Engem is átb@sztak (mint írtam) De ettől még nem mondom azt, hogy minden pasi lúzer köcsög, a többinek meg van barátnője. :)

Majd eljön neked is! És hiszem, hogy nem lesz 17 évvel idősebb. De ha egy ilyen bekebelez, attól te nem menekülsz, amíg ő nem akarja. És utána is csak kísérteni fog.

(és ezt nem csak a saját példámról veszem, sajnos láttam már többet is. :()

2012. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező ! szerintem ne mások véleményére alapozz....ezt Neked kell érezned ! és önmagában a kor semmit nem számít, ha Te jól érzed magad Vele, akkor éld az életedet Vele, amíg mind kettőtöknek megfelel...:)) nekem még soha nem volt tőlem fiatalabb Szerelmem...és most ez eljött az én életemben is, és nem azért mert kapuzárási pánikban szenvedek, egyszerűen csak így hozta az élet...és bevallom én is tartottam, és tartok ettől az egésztől..de egyet biztosan tudok...Ő az akire mindig is vártam, és soha nem éreztem még ekkora Szerelmet senki iránt..:$
2012. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
45%

Idiótaság! Valószínű azért tette föl a kérdést, mert számít neki mások véleménye. Ha magában akarja csak elintézni a dolgot, akkor megteszi GYIK nélkül gondolom.


Szerintem te magad is érzed, hogy ez nem oké, hiába mondják itt páran. És talán pont ezért is mondod azt, hogy "nem akarod feleségül venni, de tartós kapcsolat..izé, nem is tudom" stb. Mert nem vagy biztos magadban. És ez jogos is.

A másik válaszodban meg már azt írod, hogy nem úgy tervezted, hogy ilyennel alapítasz családot. Akkor most hogy is van ez?


Szerintem te csak ki vagy égve, és jobb híján abban a vén luvnyában keresed a társat. Biztos jó ember, biztos nagyon szép is, de öreg. Hozzád az. Gondolj bele, 6 év múlva te jóképű 33 éves férfiisten leszel, ő pedig 50 éves...nagyi? Igen, az ilyen korú nőknek már unokájuk van.

Kellesz neki. Most. Mert viszket a sunája. Mert unja a férjét, vagy mert nincs neki férje. De abban igaza van az egyik válaszolónak, hogy nem a lelki társa vagy. Hanem a pincsikutyája.

2012. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
46%
Nézd nekem eddig csak idősebb barátnőim voltak. 4-5 évvel. Most is idősebb egy idősebb nővel találtam rá a boldogságra. :$ Elárulom ,hogy van közöttünk több, mint egy évtized. A korombeli lányokkal nem találom a közös hangot. Ők még a bulinál tartanak, meg a facebook bűvöletében stb, stb. De ebben a nőben megtaláltam mindent amit eddig kerestem. Ne is törődj ezekkel, akik csak a rosszat látják mindenben. Az az Ők bajuk, ha ennyire földhözragadtak. Kitartás Kérdező, és ne törődj akárki akármit ír, vagy mond.
2012. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
"Most is egy idősebb nővel találtam rá a boldogságra."*
2012. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!