Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válságban a kapcsolatunk, ez mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságban a kapcsolatunk, ez mi?

Figyelt kérdés
1 hónapja megismerkedtem a neten valakivel akivel azóta nagyon jól kijövünk viszont mégis akadt egy-két olyan dolog ami miatt el kellett gondolkodnom azon érdemes e ehhez komolyabb reményeket fűzni... mivel neten történt az ismerettség bizonytalanabb vagyok mint máskor... így bizonyos dolgokkal kapcsoladban az ő elmondása szerint "titkolózom" ami egyben azzal is jár hogy átverem és hazudok neki... de ilyesmiről szó sincs egyszerűen nehezen bízom meg emberekben... konkrétan elég sok dologgal kapcsolatban "titkolozom" viszont az ő viselkedése is kérdéseket vet fel bennem... elég sokszor lealacsonyító bánásmód jár nekem... úgy beszél velem mintha a kutyája lennék, pofonnal fenyeget és gyakran felidegesíti magát semmitmondó hülyeségeken, egyszóval mindenen felhúzza magát amiből én jövök ki rosszul, mindezt arra fogja hogy "titkolozom" előtte... a probléma az hogy amíg így viselkedik én nem tudom komolyan venni és megbizni benne... ezek ellenére nem szeretném elveszíteni, valaki segítsen:(
2012. jan. 18. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy benned ragaszkodás alakult ki egy olyan ember iránt, aki iránt nem kéne. Pofonnal fenyeget? Szerintem gondolkodnod sem kéne, csak elfelejteni ezt az embert. Amit még leírnék, hogy a neten kötött ismeretségeknek megvan az a veszélye, hogy az ember a másikba belelát olyan dolgokat, amik nincsenek benne.
2012. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a pofonnal való fenyegetőzése nem hiszem hogy komoly, mindig azt írja hogy csak viccel...
2012. jan. 18. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
énis neten ismertem meg barátomat lassan 2éve...elején mikor valami volt kijelentette 1-2x h pofonvág....énis azthittem csak viccel de 1x megtette....nemkaptam nagyot de szaruleset...leosztottam meg elküldtem a francba...utána ő jött bocsánatotkérni és megbeszéltük rendesen. azóta se volt ilyen, boldogok vagyunk együtt :)
2012. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tevetke ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a volt barátomat ( 3évig tartott), de neki eszébe sem jutott volna megpofozni vagy akár csak fenyegetőzni ilyesmivel, pedig volt hogy egyszer kétszer nagyon kihúztam a gyufát a hülyeségeimmel...

Undorító gerinctelen dolognak tartom, ha egy férfi kezet emel egy nőre vagy ilyennel fenyegeti... én biztos nem tűrném!!!

2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!