Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm 17 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximilian85 kérdése:

Ha a barátnőm 17 évvel idősebb nálam, külsőre és belsőre is hasonlít rám és nagyon egy hullámhosszon vagyunk ettől még lehet tartós a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 14:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
21%
azóta is megy csak 1 kicsit zörög a motorja :D
2012. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Ha kibeszéltük az összes mezőgazdasági eszközt és elfogadod, hogy nem adtam neked egyet sem, akkor válaszolsz a kérdésemre ? :D Te jártál már hasonló cipőben ?
2012. jan. 20. 14:51
 13/33 anonim ***** válasza:
14%
az anyád lehetne, ne bohóckodj:D
2012. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
De szerencsére nem az :) Köszönöm, ez is egy vélemény :)
2012. jan. 20. 14:54
 15/33 anonim ***** válasza:
27%
Kapuzárási pánik......még épp tüzel a kis m#ffja és jól jön egy ilyen 6 lövetű csődör.Kurogatni,persze.Be ne vedd már,hogy testi-lelki társának tart.....nusika.És ő nem a barátnőd,hanem a szeretőd,te meg csak a kanja vagy. Ja,a kérdésre pedig,persze,hogy lehet tartós,míg te birod tölténnyel,ő meg szusszal....
2012. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
29%

Akkor neked mit jelent a hosszútávú kapcsolat? Jártok 3-4 évet, aztán otthagyod? Nem fog menni, mert beleszeretsz. És ha nincs rá ok, akkor nem fogsz vele szakítani. Ha pedig valamiért mégis dob a nő (mert ő fog dobni téged=hamarabb benő a feje lágya, akkor a következő barátnőd úgy fog rád tekinteni, mint egy beteges anyahomorító tinire.)

Egyébként nem látod benne az anyukádat?

Exem 28, és egy 48 éves nővel csalt meg. Nem érintett valami jól a dolog. Főleg, hogy a nő rusnya, mint a bűn. Tipikus 50közeli háziasszony.

Azért gondold meg, hogy neked megér e egy fél életet, hogy egy idősödő puncit nyalj.

2012. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
14%
pedig ha hasonlít is rád akkor lehet mégis csak az anyád
2012. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a korkülönbség nem oszt, és nem szoroz hogy tartós kapcsolatotok lehessen. Nekem is volt, több idősebb barátnőm. Minden a legnagyobb rendben volt, Sőt. Egy csinos, okos, érett nő kilóra megeszi ezeket a mai kis 20onéves ostoba kislányokat. Szóval hajrá! :)
2012. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amiket írtok :) De ez az anyád meg te is nő vagy kissé gyerekes komment, ezért felesleges koptatni a billentyűzetet :)
2012. jan. 20. 15:00
 20/33 anonim ***** válasza:
21%

Ne azt írd, hogy milyen vagyok (érdekes addig igazam volt, amíg nem tudtad, hogy nő vagyok), hanem a kérdésemre válaszolj. :)

Miért akarsz vele lenni? Miért akarod a tartós kapcsolatot?

2012. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!