Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kulso vagy belso? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulso vagy belso? Mennyire fontos mikor baratot/baratnot valasztunk?

Figyelt kérdés
Lehet ezzel csak en vagyok igy, de altalaban ha tenyleg baratot szeretnek, nekem szamit a kulso is. Sokan azt mondjak, h nem az a fontos, hanem a belso.Amivel teljesen egyetertek.De ha a kulseje nem szep, valahogy mar nem vonzodok annyira h mi van belul.en ugy veszem, h meg kell legyen, mert reszben az tartja fent a vonzalmat.S aztan ha talal ami bent van, akkor abbol mar szep kapcsolat alakulhat.Aztan h kinek mi a szep az relativ...De rossz neven veszik ha kulsot is nezek?
2008. ápr. 2. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az vagy hülye, vagy hazudik. Persze, ahogy te is írtad, nem a legfontosabb, de azért koránt sem elhanyagolható.

Szerintem aki ilyesmiért szól meg, az vagy hülye, vagy irigy. Egyikkel sem kell foglalkozni.

2008. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy azok kozott keresgelsz akik kulsore is tetszenek, az termeszetes.

Viszont azt hiszem volt mar reszem "a kulso nem fontos" kapcsolatban.

Kb15 eve ismertem a sracot, nem tul kozelrol, evfolyam tarsak voltunk, voltak kozos haverjaink, egy helyre jartunk szorakozni, de valahogy mi sosem kerultunk barati viszonyba, csak ismertuk egymast. Aztan valahogy osszekeveredtunk egyszer, elkezdtunk beszelgetn, es annyira elveztuk egymas tarsasagat, hogy rovidesen minden nap talalkoztunk es vegul termeszetesen ossze is jottunk. Mar nem vagyunk egyutt, de meg mindig joban vagyunk.

Annak ellenere, hogy sosem neztuk ki egymas a kulso alapjan magunknak mikor mewgismertuk a masik belseje, megis osszekerultunk. Mert nem a kulso szamitott.Ha tetszettunk volna egymasnak kulso alapjan, akkor a 15 ev alatt mar biztos kozelebb kerultunk volna mivel a lehetoseg meg lett volna.

Szerintem ilyesmire vonatkozik a "nem a kulso..." es nem ugy, ahogy a tobbseg gondolja. De csak azota gondolom igy, hogy velem ez igy megesett.


Az, hogy a kulsot is nezed, nem gaz egyaltalan. Ha valaki jonne ugy, ahogy nekem jott ez a srac, biztos teged sem zavarna, hogy eredetileg nem is tetszett.

2008. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem teljesen természetes, hogy olyanokkal ismerkedsz, aki külsőre is tetszik. De ez úgyis csak az elején számít, mert miután megismered és jól kijöttök, akkor már nem fog nagyon érdekelni, hogy néz ki.
2008. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Röviden ezt úgy lehet összefoglalni hogy milyen hosszú távra tervezel, tudod nem mindegy hogy elmondhatod hogy dugtam egy baromi jót egy görög istennel, de marha kiállhatatlan, és ettől kiszárad, a pinám;) ezért dobtam...
2008. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem az az első és legfontosabb, szerintem, de ha szembejön az úton egy "notredámi toronyőr" tipusú fazon, akkor elsőre senki nem "menne hozzá feleségül" .persze ha megismerted s minden, akkor már nem érdekel annyira...de a legelső benyomás az akkor is a külső...
2008. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Senki sem fogja rossz néven venni....

a külső is lényeg, de nem a legfontosabb...

2008. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem az a férfi, aki egy fokkal szebb az ördögnél, már szép... és ha megismered és szimpatikus, már nem számít, hogy néz ki

de sok esetben a külső tükrözi a belsőt, pl. ha egy férfi elhanyagolt, vagy nagyon kövér... az ilyennekkel nem azért nem ismerkedek szívesen, mert nem esztétikus, hanem mert látom rajtuk, hogy valami nincs rendben velük

én szerettem bele neten férfibe, aki szegény bűnronda volt, de amikor találkoztunk, gyönyörűnek láttam, mert nagyon szerettem. és volt olyan is, akibe azt hittem szerelmes vagyok, de amikor levágatta azt a csodálatos haját és meghízott már nem is tetszett:D

2008. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a kulso szamit bar nem elhanyagolhato. ami egyebkent lehet h masnak ronda neked meg szep mert te ugy szereted az illetot. De a belso ertekek azok nagyon fontosak. Lehet egy bomba csavod ha belsoleg egy szar alak, aki ott bant es serteget ahol csak lehet, meg kihasznal. es ugyanakkor lehet h vki nem annyira tokeletes kulsoleg de olyan belso tulajdonsagai vannak ami altal szamodra szeppe valik. Pl nekem egy ismerosom ferje tenyleg bun ronda, de ha megismered a sracot es beszelsz vele egy csodalatos teremtes es azt mondom szerencses a felesege. pl az en pasimat helyesnek tartom es jol kinezonek de lehet h mas valakinek o nem jonne be. tehat eleg relativ.
2008. ápr. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A külső legyen összhangban a belsővel, és akkor biztos nem döntöttél rosszul!

Persze legelősször a külső alapján választunk, az alapján megyünk oda flörtölni vkihez, aztán lehet ha beszélgettek 10 percet már nem is szimpi az illető! De lehet ez fordítva is!

Nekem külsőleg annyi elvárásom van, hogy úgy nézzen ki, mint egy férfi. Undorodom a vékony, cingár pasiktól! Persze azért ne legyen egy testépítő se!

2008. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart.
2008. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!