Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden baratnot/baratot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden baratnot/baratot nem talalo szuz kuszkodik ezzel?

Figyelt kérdés
- mar egy jo idelye nagyon kihat a tanulasomra az mit el szenvedek emiatt, es nem igaz ,hogy nem probalok tenni ellene igenis probalok de minidig van valami huje kifogas es midinfig mindenut mass a kifogas , hogy miert ne kellek .....most legutobbi meg szarabv volt mert a beszelgetes alapjan ugytunt hogy szeretne valamit asztan masik napra rajott , hogy meg sem en vagyok az esete mert en enm szoktam bulizni mint az alat meg kocsmazni es unatkozna melletem
2011. febr. 11. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel minden pasi így van és nem csak a szüzek..am pár fa.sz majd beleköt h mér így írtad le de én el tuttam olvasni szal bassz.ák meg :)
2011. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Hát azt látjuk, hogy elég erősen kihat a tanulásodra ez a problémád!
2011. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs a gepelesi hibakert de nagyon faradt voltam mikor irtam
2011. febr. 12. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!