Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Se vele, sem nélküle, élni nem tudok. )?

Figyelt kérdés
Ha elmúlt a lángoló szerelem, akkor mi a teendőő? Még mindig szeretem a páromat, megőrülnék nélküle, nem akarom elveszíteni. Viszont mostanában egyre többet veszekszünk apróságokon, és ez megöli a szerelmünket. Mit kellene tennem? Szeretem.
2012. jan. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem se vele, se nélküle, mert nem indokoltad meg, hogy az lenne. A kapcsolat elején minden szép és minden rózsaszín, egy hibáját sem látod a párodnak... aztán ez a tűz kicsit lanyhul és simán szerelem lesz belőle, évek múltán szeretet. Pár hónap alatt megismered a hibáit, problémáit, egyre jobban elkezd idegesíteni benne néhány dolog, de emiatt még nem kell szakítani. Finoman fogalmazd meg neki, hogy téged mi zavar (biztos őt is zavarja benned pár dolog), aztán dűlőre juttok. Ne add fel, attól még nagyon szerethet :) 22/L
2012. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondja is, és én is szeretem őt. :) Csak olyan hamar elmúlt ez a rózsaszín köd. És mostanában állandóan vitázunk valamin. Még egy kis apróságon is. De folyton mondja, hogy szeret.
2012. jan. 18. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok... mi lassan 2 éve együtt vagyunk és 1 éve együtt lakunk. lakva ismerszik meg az ember ugye.. hát pár hónapja még elég gyakoriak voltak a veszekedések, de rájöttünk hogy nem kell felkapni a vizet egyből, ha meg össze is veszünk akkor mosolygunk egyet rajta és fél óra múlva már azt se tudjuk min vesztünk össze. Egyszer csak ennek az időszaknak is vége lesz, mikor már megunjátok a veszekedést :) Szóval ne aggódj, a párok 90%-ánál így megy. Aztán vagy feladják vagy nem!
2012. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2012. jan. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!